США та азійські країни відреагували на рішення КНДР заморозити ядерні випробування

Поділитися
США та азійські країни відреагували на рішення КНДР заморозити ядерні випробування Кім Чен Ин заявив про те, що Північна Корея припинить ядерні випробування © donga.com
США, Китай і Південна Корея привітали рішення Кім Чен Ина, Японія відреагувала скептично.

У США, Китаї, Південній Кореї та Японії відреагували на заяву лідера Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ина про намір припинити ядерні та ракетні випробування. Так, американський президент Дональд Трамп у своєму Twitter назвав цю заяву "прогресом для усіх".

"Повідомлення від Кім Чен Ина: "Північна Корея припинить ядерні випробування і запуски міжконтинентальних балістичних ракет". Також "закриє випробувальний полігон на півночі країни, щоб довести обіцянки припинити ядерні випробування". Прогрес робиться для всіх!" - написав Трамп.

Раніше він також опублікував твіт з привітанням рішення Кім Чен Ина.

"Північна Корея погодилася припинити усі ядерні випробування і закрити великий випробувальний полігон. Це дуже хороша новина для Північної Кореї і світу - великий прогрес! Чекаємо наш Саміт", - написав президент США.



У свою чергу Китай і Південна Корея також привітали рішення Північної Кореї припинити ядерні випробування та запуск міжконтинентальних ракет. Країни зазначили, що це посприяє денуклеаризації в регіоні.

Однак у Міністерстві оборони Японії заявили про те, що не задоволені обіцянками Кім Чен Ина і мають намір продовжувати тиск на Пхеньян.

Нагадаємо, що 6 березня Північна Корея погодилася ввести мораторій на випробування ядерної зброї і ракет, якщо Сполучені Штати почнуть переговори з Пхеньяном. Також КНДР чекає, що спочатку будуть усунені військові погрози у відношенні країни, і вона отримає гарантії безпеки.

Рада безпеки ООН 30 березня на прохання США запровадила нові санкції проти Північної Кореї. У чорний список були внесені 21 судноплавна компанія, 27 суден та одна приватна особа у зв'язку зі звинуваченнями в контрабанді північнокорейських товарів, в основному нафти та вугілля.

Детальніше про ядерну загрозу КНДР і її вплив на систему міжнародних відносин читайте в матеріалі Віктора Константинова "Корейська "корозія" режиму нерозповсюдження" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі