Рада безпеки ООН запровадила нові санкції проти КНДР

Поділитися
Рада безпеки ООН запровадила нові санкції проти КНДР Здається, Кім Чен Ин вже звик жити у режимі санкцій © kcna.kp
Нинішні санкції виявилися найбільшими з 2017 року.

Рада безпеки ООН у п'ятницю, 30 березня, на прохання США запровадила нові санкції проти Північної Кореї, повідомляє Reuters.

У чорний список внесено 21 судноплавну компанію, 27 суден та одну приватну особу у зв'язку зі звинуваченнями у контрабанді північнокорейських товарів, в основному нафти та вугілля.

Активи судноплавних компаній, які включають підприємства, які базуються в Гонконзі, Сінгапурі, Самоа, на Маршалових Островах та в Панамі, тепер повинні бути заморожені.

Приватна особа, якого торкнулися обмеження, − це тайванський бізнесмен, який займався організацією контрабанди північнокорейського вугілля в обхід санкцій ООН.

Наголошується, що нинішні санкції − найбільші з грудня 2017 року.

Раніше Північна і Південна Кореї прийшли до домовленості про організацію та проведення першого за більш ніж 10 років спільного саміту, захід призначено на 27 квітня.

Як повідомлялося, 25-27 березня північнокорейський диктатор Кім Чен Ин відвідав Китай і зустрівся з головою КПК Сі Цзіньпіном. Візит до Пекіна став його першим міжнародним візитом. Кім Чен Ин заявив про можливість ядерного роззброєння у разі зустрічних кроків з боку США та Південної Кореї.

Санкції введені на тлі того, що президент США Дональд Трамп погодився з пропозицією лідера КНДР Кім Чен Ина про проведення зустрічі.

Як стало відомо 6 березня, Північна Корея погодилася ввести мораторій на випробування ядерної зброї і ракет, якщо Сполучені Штати почнуть із нею переговори. Також КНДР спершу чекає, що будуть усунені військові погрози у відношенні країни, і вона отримає гарантію безпеки.

З 2006 року КНДР провела шість ядерних випробування і десятки запусків балістичних ракет.

26 грудня минулого року США посилили санкції проти Північної Кореї. До цього, 22 грудня, Рада Безпеки ООН одноголосно ухвалила рішення про посилення санкцій проти Північної Кореї. У КНДР це рішення назвали "актом війни".

Детальніше про ядерну загрозу КНДР та її вплив на систему міжнародних відносин читайте в матеріалі Віктора Константинова "Корейська "корозія" режиму нерозповсюдження" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі