США посилять правила прийому біженців

Поділитися
США посилять правила прийому біженців Перевірка біженців буде включати в себе збір біографічних і біометричних даних © Нігіна Бероєва / Facebook
Біженці з Сирії будуть піддаватися більш ретельній перевірці.

У вівторок, 17 листопада, у Білому домі повідомили, що всі біженці, які будуть прибувати на територію США, будуть проходити найвищий рівень перевірки. Дана інформація з'явилася на сайті Білого дому.

Зокрема, до перевірки біженців будуть підключені Національний антитерористичний центр, Антитерористичний центр ФБР, Департамент внутрішньої безпеки, Держдепартамент і Пентагон.

Також перевірка біженців буде включати в себе збір біографічних і біометричних даних. Підкреслюється, що біженці з Сирії будуть проходити додаткові види огляду. Деталі підвищення відбору сирійських мігрантів на даний момент засекречені.

"Біженці, які зайняли так багато уваги у результаті нападу в п'ятницю, біжать від того ж типу безглуздої бійні, яка відбулася в Парижі. Зачинити перед ними двері – відмовити їм допомоги у той час, коли ми знаємо, що ми можемо допомогти, – було б зрадою наших цінностей. Це було б не по-американськи", - йдеться в повідомленні Білого дому.

Читайте також: Нідерланди посилять контроль за біженцями

Повідомлялося, що губернатори не менше 24 штатів США відмовилися приймати сирійських біженців. Губернатори всіх штатів, крім одного, є представниками Республіканської партії.

За даними ООН, у жовтні кількість біженців, які прибули в Європу, перевищила 500 тисяч осіб - це в два рази більше, ніж за весь 2014 рік. При цьому більш 514 тисяч осіб прибули з моря. Тільки у вересні Середземне море перетнули близько 170 тисяч біженців. Ці дані є рекордним показником за місяць, а також вони в п'ять разів перевищують показники минулого року за цей період.

Для вирішення цієї проблеми в США створили групу по мігрантам з країн Північної Африки, які нахлинули в Європу. В Держдепі тоді відзначили, що на надання допомоги мігрантам Управління Верховного комісара ООН у справах біженців США виділили 26,6 мільйонів доларів.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі