РосЗМІ назвали ймовірне місце зустрічі Трампа з Кім Чен Ином

Поділитися
РосЗМІ назвали ймовірне місце зустрічі Трампа з Кім Чен Ином Трамп може стати першим президентом США, який зустрінеться з лідером КНДР © Корреспондент.net
Північнокорейський диктатор нібито запропонував Трампу встановити дипломатичні відносини між США і КНДР.

Зустріч президента США Дональда Трампа з північнокорейським диктатором Кім Чен Ином, ймовірно, може відбутися в Пхеньяні, демілітаризованій зоні на Корейському півострові або ж у Південній Кореї, повідомляють російські "Известия" з посиланням на власні джерела в південнокорейському уряді.

За даними видання, зустріч в столиці КНДР розглядається як пріоритетний варіант, так як саме Кім Чен Ин виступив її ініціатором. Крім того, перші особи північнокорейського режиму вже давно практично не залишають меж країни, за винятком нечастих візитів до Китаю та Росії.

Крім того, за словами співрозмовника видання, Кім Чен Ин запропонував Трампу встановити дипломатичні відносини між США і КНДР, яких ніколи не було.

У Білому домі, в свою чергу, заявили, що місце зустрічі ще не визначено.

Досі жоден з президентів США не зустрічався з керівниками КНДР.

Раніше повідомлялося, що Президент США Дональд Трамп погодився з пропозицією лідера КНДР Кім Чен Ина про проведення зустрічі.

Як стало відомо у вівторок, 6 березня, Північна Корея погодилася ввести мораторій на випробування ядерної зброї і ракет, якщо Сполучені Штати почнуть із нею переговори. Також КНДР спершу чекає, що будуть усунені військові погрози у відношенні країни, і вона отримає гарантію безпеки.

З 2006 року КНДР провела шість ядерних випробування і десятки запусків балістичних ракет.

26 грудня минулого року США посилили санкції проти Північної Кореї. До цього, 22 грудня, Рада Безпеки ООН одноголосно ухвалила рішення про посилення санкцій проти Північної Кореї. У КНДР це рішення назвали "актом війни".

Зокрема, з 1 січня до КНДР дозволено поставляти вже не 2 млн, а лише 500 тисяч барелів палива на рік. Крім того, до Північної Кореї заборонено ввозити продовольчу і сільськогосподарську продукцію, електричні прилади, землю, камінь, дерево, промислове обладнання, транспортні засоби, залізо, сталь та інші метали.

Детальніше про ядерну загрозу КНДР та її вплив на систему міжнародних відносин читайте в матеріалі Віктора Константинова "Корейська "корозія" режиму нерозповсюдження" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі