Росія застосувала ударні роботи "Уран-9" та "Нерехта" на навчаннях "Захід-2021" – фото, відео

Поділитися
Росія застосувала ударні роботи "Нерехта". Фото: RG.ru
На навчання сьогодні приїхав господар Кремля Путін.

Російські військові вперше застосували ударні роботизовані комплекси "Уран-9" і "Нерехта" на навчаннях "Захід-2021", розповіли в Міноборони РФ в понеділок.

Раніше ці ударні роботи пройшли випробувань, включаючи бойове застосування в Сирії.

"До складу озброєння робототехнічного комплексу «Уран-9» входять чотири протитанкові ракетні комплекси «Атака», дванадцять реактивних піхотних вогнеметів РПО ПДМ-А, 30-міліметрові автоматичні гармати та кулемети ПКТМ. Дії робототехнічного підрозділу забезпечив тактичний лазерний комплекс «Кар'єр», можливості якого дозволяють виявляти та придушувати оптичні засоби розвідки й спостереження танків, іншої броньованої техніки та стрілецької зброї на дальності до 2000 метрів, що дозволяє виключити прицільний вогонь озброєння противника", - розповіли російські військові.

Ще у 2018 році Міноборони Росії опублікувало відеоролик з кадрами випробувань бойового робота "Нерехта" і бойових роботехнічних комплексів "Уран-9".

Відео 2018 року

Уран-9. Відео 2021 року

Нерехта. Відео 2017 року

Довідка

Відомо, що "Уран-9" створений для розвідки, вогневої підтримки і знищення бронетехніки. На озброєнні 12-тонної машини варто комплекс керованого озброєння "Атака" з протитанковими ракетами, реактивні вогнемети "Джміль-М", 30-мм автоматична гармата 2А72 і 7,62 мм кулемет.

Для бойового робота "Нерехта" розроблені три модулі: бойовий, артилерійської розвідки та транспортний. Бойовий модуль в різних варіантах оснащений 12,7-мм кулеметом "Корд" або 7,62-мм танковим кулеметом "Калашникова". Модуль також може додатково оснащуватися автоматичним гранатометом АГ-30М.

Бойовий робот «Нерехта» призначений для виконання розвідувальних завдань, коригування вогню по позиціях, швидкої доставки боєприпасів і спорядження.

Захід-2021

У міноборони РФ заявляють, що всього в навчаннях "Захід-2021" бере участь до 200 тисяч людей особового складу, близько 80 літаків і вертольотів, до 760 одиниць бойової техніки, в тому числі 290 танків, 240 знарядь, реактивних систем залпового вогню і мінометів, а також до 15 кораблів.

Ніхто з експертів не вірить даними, наданими військовими з Москви та Мінська. За їх словами, вони як занижені, так і завищені. Основна суперечка стосується кількості військовослужбовців на навчаннях в Білорусі. Офіційно їх налічується не більше 13 тисяч. Дані абсолютно не відповідають дійсності. І причиною публікації таких, а не інших даних є необхідність укладатися в рамки віденської угоди.

Водночас деякі західні аналітики вважають, що загальна кількість солдатів, тренованих на всіх полігонах, завищена в політичних і пропагандистських цілях.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі