Про це повідомляє Business Insider з посиланням на слова помічника президента РФ Юрія Ушакова.
"Якщо у представника Малайзії буде бажання обговорити тему "Боїнга 777", ми точно готові це зробити", - сказав російський чиновник.
Прем'єр-міністр Малайзії Наджіб Разак відвідає Сочі і візьме участь у саміті Асоціації держав Південно-Східної Азії.
Усі докази вказують на те, що малайзійський лайнер, який здійснював рейс з Амстердаму в Куала-Лумпур, був збитий проросійськими терористами на Сході України, яких підтримує Росія. Зокрема, постріл швидше за все, був здійснений проросійськими силами з системи ППО "Бук", який вони отримали від Москви. Однак Кремль заперечує це і намагається перекласти вину на Україну.
Вчора у Австралії знищення "Боїнга 777" визнали "масовим вбивством". Всього на борту малайзійського лайнера було 38 громадян Австралії. Однак, як пояснив коронер, більшість родичів загиблих вважають, що їхні рідні стали жертвами "великої жорстокої гри" і розглядають їхню загибель як частину одного масштабного вбивства. Але сім'ї шести пасажирів вимагають справедливості і покарання винних у смерті конкретних людей.
В цей же час, кримінальне розслідування, яке проводить міжнародна група на чолі з Нідерландами, триває вже другий рік і навряд чи буде закінчене до кінця 2016-го. Вчора приватна розвідувально-аналітична організація Stratfor підтвердила появу в Донбасі системи "Бук" з Росії незадовго до збиття MH17. Зокрема, супутникові знімки, зроблені компанією AllSource Analysis, яка виступає партнером американської приватної розвідки, підтверджують, що конкретна система "Бук" перетнула український кордон і була в зоні АТО на підконтрольній російським силам території.
Нещодавно група Bellingcat встановила "господарів" "Бука", що збив MH17. "Бук" номер 332 приписаний до 53-й бригаді військ протиповітряної оборони Збройних сил Росії.