Президент Польщі закликав Європу зрозуміти, наскільки стратегічно важлива Україна

Поділитися
Президент Польщі закликав Європу зрозуміти, наскільки стратегічно важлива Україна Броніслав Коморовський © biznes.interia.pl
Польща підкреслює, що Угода про асоціацію з Україною та початок того самого процесу з іншими країнами може стати значним загальним успіхом. Дії в інтересах України полягають у заохоченні до максимальних зусиль для виконання умов, необхідних для підписання Угоди.

Президент Польщі Броніслав Коморовський закликає Європу зрозуміти, наскільки у політичній перспективі стратегічно важливим для неї є підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Польща особливу увагу приділяє співробітництву з Україною через проблеми у Грузії і Молдові щодо реалізації проекту "Східного партнерства".

На переконання Коморовського, ЄС має стати "привабливою формулою" для країн, що перебувають поза межами Союзу, яку можна реалізувати через перспективну формулу асоціації. "Сьогодні Польща прагне реалізувати сміливий план, виражений у формулі "Східного партнерства", - сказав президент.

Коморовський підкреслив, що Угода про асоціацію з Україною та початок того самого процесу з іншими країнами може стати значним загальним успіхом. Дії в інтересах України полягають у заохоченні до максимальних зусиль для виконання умов, необхідних для підписання Угоди про асоціацію.

У той же час, за словами президента Польщі, час до Вільнюського саміту важливий і для визначення самої Європи, яка повинна побачити стратегічну важливість асоціацію з Україною. "Це необхідний час для впливу на всі європейські держави, щоб заохотити їх думати у категоріях політичної стратегії", - вважає Коморовський.

Він переконаний, що питання подальшої інтеграції - це питання безпеки і розвитку, і тому слід думати про об'єднання всіх народів регіону та країн "Східного партнерства".

Нагадаємо, Україна і ЄС планують підписати Угоду про асоціацію на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі 28-29 листопада. Звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко і подолання вибіркового правосуддя є однією з умов ЄС для підписання цієї угоди. Для цього 15 жовтня Європарламент продовжив на місяць мандат місії Кокса-Квасневського, яка повинна вирішити це питання. !zn

Читайте також:

Впевненість українців у підписанні асоціації з ЄС різко зросла

Президенти України, Польщі, Німеччини та Італії обговорили три варіанти вирішення питання Тимошенко

Польща - не адвокат України, ми - сусіди та друзі, - посол Польщі

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі