«Північний потік-2»: в уряді Німеччини заговорили про мораторій на будівництво

Поділитися
«Північний потік-2»: в уряді Німеччини заговорили про мораторій на будівництво Російський газопровід істотно ускладнює відносини Німеччини з США © Nord Stream 2
Російський газогін став каменем спотикання у відносинах між Німеччиною та США.

Координатор трансатлантичного співробітництва у федеральному уряді Німеччини Петер Беєр заявив про необхідність зупинки будівництва російського газопроводу «Північний потік-2», повідомляє «Європейська правда».

На думку Беєра, який також є депутатом Бундестагу від партії Ангели Меркель "Християнський демократичний союз», «Північний потік-2» став перешкодою до нормальної співпраці Німеччини зі Сполученими Штатами Америки.

«Цей проект є серйозним каменем спотикання для відновлення трансатлантичних відносин... Американці чекають, що ми не лише змінимо нашу риторику, а й дозволимо діям говорити за себе. Тому я виступаю за мораторій на будівництво», - заявив Бейер в інтерв'ю Wirtschafts Woche, опублікованому 31 березня.

На думку редакції видання Politico, заява Беєра може бути сигналом зміни політики Німеччини, влада якої, включаючи канцлерку Меркель, виступають за завершення будівництва.

У Міністерстві закордонних справ Німеччини, де працює Беєр, ще не відповіли, чи відображає заяву координатора офіційну позицію МЗС, або ж є приватною думкою політика.

Президент США Джо Байден виступає проти завершення проекту, одночасно намагаючись налагодити відносини з Німеччиною.

Детальніше про те, чому досі не зупинили «погану угоду для Європи» читайте в статті Михайла Гончара «Підводні течії проєкту «Північний потік-2».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі