Оточення Путіна скоро почне тиснути на нього – російський депутат

Поділитися
Оточення Путіна скоро почне тиснути на нього – російський депутат Пономарьов каже, що оточення Путіна лише вдає, що підтримує президента © rnd-sale.ru
Єдиний депутат, який голосував проти анексії Криму, переконаний, що друзі російського президента не хочуть, щоб зіпсовані відносини із Заходом тривали вічно.

Президент Росії Володимир Путін вже найближчим часом почне відчувати сильний тиск з боку свого найближчого оточення. Про це повідомляє "Польське радіо" з посиланням на слова депутата Держдуми Росії Іллі Понормальова, який став єдиним російським парламентарем, що виступив проти анексії Криму.

"Бізнес в Росії в поганому стані. Консолідацію дкемонструють лише для публіки. Еліти нервують, вони не хочуть, щоб погані відносини із Заходом тривали вічно. Вони прагнуть завершити цей період якомога швидше" , - каже він.

За словми Пономарьова, Путін "годує обіцянками" своїх близьких соратників. Він розповідає про те, що ситуація зміниться після виборів президента США і про те, що між Вашингтон і Берлін нібито займають різні позиції щодо Росії. А німецька сторона "хоче співпрацювати" з Москвою і "буде виступати за скасування санкцій".

"Якщо так і буде, Путін збереже владу", - переконаний Пономарьов.

При цьому він додав, що навіть якщо Захід скасує санкції, російську економіку це не врятує. Інвестиції не повернуться в країну за один день, так само як і бізнес.

"Відчуття невпевненості, разом з поганим інвестиційним кліматом у державі, з економічною кризою, можуть призвести до того, що оточення Путіна вирішить: "Зіграймо ще раз у гру з Медведвим. Він більш прозахідний, ліберальний, Обама любить його, у нього є iPhone. Давайте поставимо на твіттерну дипломатію". Таке може трапитися", - припускає російський депутат.

Сьогодні видання Rzeczpospolita писало, що за два роки дії санкцій друзі Путіна втратили мільярди доларів. Зокрема, стати Геннадія Тимченка скоротилися на 4 мільярди доларів, а Аркадія Ротенберга - на три мільярди.

Санкції проти Росії вводилися США, Євросоюзом та деякими іншими країнами (Австралією, Японією, Канадою, Норвегією і так далі) в декілька етапів у 2014 році. Після анексії Криму США і ЄС ввели персональні санкції проти політиків та інших громадян Росії і України, які відповідальні за підрив територіальної цілісності України. Санкції більш високого рівня - економічні, були введені влітку 2014 року (ряд економічних санкцій США ввели ще навесні), після агресії Росії на сході України, в Донбасі.

Наприкінці грудня 2015 року Мінфін США посилив санкції, раніше введені проти громадян і юридичних осіб, причому, не тільки російських. Крім того, Мінфін ввів секторальні санкції проти значно ширшого переліку компаній. У березні США продовжили санкції проти РФ ще на рік.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі