Найбагатші люди планети стали заможнішими на два трильйони доларів – Forbes

Поділитися
Найбагатші люди планети стали заможнішими на два трильйони доларів – Forbes
В жодної людини у світі не було кращого 2020 року, ніж в Ілона Маска

Найбагатші люди у світі за рік стали ще багатшими, всупереч пандемії їх статки зросли на 20% або майже на два трильйони доларів, пише журнал Forbes.

В умовах стрімкого зростання основних фондових ринків, за оцінками журналу, у 2020 році більше ніж 2200 мільярдерів світу в сукупності збагатилися на 1,9 трильйона доларів.

Статки усіх мільярдерів аналітики оцінюють в 11,4 трильйона доларів, виходячи з розрахунків Forbe. Це на 20% більше в порівнянні з колективним багатством в 9,5 трильйона доларів станом на 31 грудня 2019 року.

В цілому понад 600 американських мільярдерів вартують 4 трильйони доларів, що є прибутком в 560 мільярдів доларів з початку року, завдяки рекордним фондовим ринкам.

Ні у кого у світі не було кращого 2020 року, ніж в Ілона Маска, чиї статки в цьому році зросли до разючих $110 мільярдів й досягли майже $137 млрд. Сьогодні це робить його третьою найбагатшою людиною у світі. Зліт припав на стрімко зростаючі акції Tesla Motors, які виросли на 630%.

Найбагатша людина у світі, Джефф Безос, посів друге місце в рейтингу заробітків за рік. Безос, який вартує 182 мільярди доларів, став багатшим на 67,5 мільярда доларів у 2020 році завдяки зростанню акцій Amazon. Онлайн-ритейлер заробив на світовому шопінг з дому.

У той час як американські магнати хапаються за заголовки своїх зростаючих статків, група всіх китайських мільярдерів стала найбагатшою в цьому році в доларовому вираженні. Країна, яка запровадила жорсткий карантин після початку епідемії Covid-19, приголомшливо відродила економіку. За рік мільярдери з Китаю сукупно заробили $750 мільярдів. В цілому 400 китайських мільярдерів вартують 2 трильйони доларів. Сюди не входять 67 гонконзьких мільярдерів, чиї статки зросли в цілому на 60 мільярдів доларів та склали 380 мільярдів доларів.

Звичайно, не в кожній країні мільярдери стали багатшими. У Бразилії 50 мільярдерів країни стали біднішими на 13 мільярдів доларів. Це також посилюється ослабленням бразильської валюти, реальної, стосовно долара США. У Таїланді 30 мільярдерів країни збідніли в сукупності на 6 мільярдів доларів.

Раніше видання The Economist опублікувало матеріал, в якому розповіло, як поживає Big tech в умовах поглиблення глобальної кризи.

"Індустрія процвітає в умовах дикої рецесії, оскільки люди проводять більше часу за екранами і працюють віддалено. Але якщо придивитися, то і картина буде більш складною. Індустрія зміщується від бізнес-моделей, що домінували упродовж останнього десятиліття, до нової ери передплат, електронної комерції і бізнес-інфраструктури", - йдеться в статті.

Крім того, серед прихованих загроз – скорочення доходів від реклами і зниження темпів продажу смартфонів. Таким чином, навіть ті сфери, які не відчувають на собі наслідки пандемії коронавірусу, можуть зіткнутися з ними згодом.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі