Топ багатіїв зі списку Forbes за два місяці пандемії заробили $ 255 млрд

Поділитися
Топ багатіїв зі списку Forbes за два місяці пандемії заробили $ 255 млрд Не для всіх пандемія збіглася з початком кризи © http://vucubazi.blogspot.com/
На першому місці – засновник Facebook Марк Цукерберг.

Пандемія коронавірусу COVID-19 залишила без роботи мільйони людей у всьому світі, втім, вона ж допомогла найбагатшим людям стати ще багатшими, пише видання Forbes.

За два місяці мільярдери, що входять до топ-25 найбагатших людей світу, сумарно заробили $ 255 мільярдів, наголошує "РБК-Україна".

Лідером став засновник Facebook Марк Цукерберг, який збільшив свої статки на 31,4 млрд - до $ 86,5 млрд. З березня акції Fаcebook здорожчали приблизно на 60%, досягнувши рекордних значень 22 травня. Це дозволило Цукербергу піднятися із сьомого місця у списку, яке він займав у квітні, на четверте.

На другому місці – найбагатша людина світу за версією Forbes, засновник Amazon Джефф Безос. Він збільшив свої статки на 29,9 мільярда – до $ 146,9 млрд. Пандемія, що обмежила роботу фізичних рітейлерів, зіграла на руку торговим онлайн-майданчикам – люди стали більше купувати через інтернет. Це забезпечило зростання вартості акцій Amazon на 29% із березня.

Третю позицію посів голова найбільшого холдингу Індії Reliance Industries Limited Мукеш Амбані, який з березня збільшив свої статки майже на 20 мільярдів. Після цього вони становлять $ 52,7 млрд доларів, а Амбані став найбагатшою людиною Азії.

Сумарний статок 25 найбагатших людей світу зараз становить близько 1,5 трильйона доларів – це близько 16% від статків усіх мільярдерів. Зміни розміру статків мільярдерів оцінювалися в період з 23 березня по 22 травня.

Читайте також: У Києві відкрилась виставка, яка представила мистецькі проекти номінантів нацпремії Шевченка

Раніше видання The Economist опублікувало матеріал, в якому розповіло, як поживає Big tech в умовах поглиблення глобальної кризи.

"Індустрія процвітає в умовах дикої рецесії, оскільки люди проводять більше часу за екранами і працюють віддалено. Але якщо придивитися, то і картина буде більш складною. Індустрія зміщується від бізнес-моделей, що домінували упродовж останнього десятиліття, до нової ери передплат, електронної комерції і бізнес-інфраструктури", - йдеться в статті.

Крім того, серед прихованих загроз – скорочення доходів від реклами і зниження темпів продажу смартфонів. Таким чином, навіть ті сфери, які не відчувають на собі наслідки пандемії коронавірусу, можуть зіткнутися з ними згодом.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі