У Сан-Франциско комендантська година діятиме до 5:00 ранку за місцевим часом, у Фергюсоні (штат Міссурі) – до 12:00 дня. Мер Нью-Йорка вводити комендантську годину відмовився.
Своєю чергою губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом оголосив надзвичайний стан в окрузі Лос-Анджелес, його підтримав губернатор штату Джорджія. Список міст, де діє комендантська година:
Каліфорнія
1. Беверлі-Хіллз
2. Лос-Анджелес
Колорадо
3. Денвер
Флорида
4. Маямі
Джорджія
5. Атланта
Іллінойс
6. Чикаго
Кентуккі
7. Луїсвілл
Міннесота
8. Міннеаполіс
9. Сент-Пол
Нью-Йорк
10. Рочестер
Огайо
11. Цинциннаті
12. Клівленд
13. Колумбус
14. Дейтон
15. Толедо
Орегон
16. Юджин
17. Портленд
Пенсільванія
18. Філадельфія
19. Піттсбург
Південна Кароліна
20. Чарльстон
21. Колумбія
Теннессі
22. Нешвілл
Юта
23. Солт-Лейк-Сіті
Вашингтон
24. Сіетл
Вісконсін
25. Мілуокі
Нагадаємо, 25 травня поліцейські затримали 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда. Під час затримання один з поліцейських тиснув на шию Флойда коліном, чоловік скаржився, що він не може дихати. Флойд помер у реанімації, а відео його затримання потрапило в інтернет.
Вбивство темношкірого спровокувало масові протести і заворушення. У різних містах і штатах протести проходять по-різному. У деяких містах вони мирні, десь протестувальники палять машини та розбивають вітрини магазинів.
У ніч на п'ятницю протестувальники прорвалися до будівлі відділення поліції в Міннеаполісі та підпалили його. На відеозаписах і фотографіях, поширених в соцмережах, видно, як учасники заворушень палять й поліцейську форму.
30 травня поліція Міннеаполіса заарештувала понад 50 учасників протестів, підтримують порядок у місті понад 2,5 тисяч офіцерів поліції.
Чотирьох поліцейських, які затримували Флойда, звільнили 26 травня. Одному з них у п'ятницю висунули обвинувачення в ненавмисному вбивстві.