Твіт Трампа про протести в Міннеаполісі закрили через "прославляння насильства"

Поділитися
Твіт Трампа про протести в Міннеаполісі закрили через Ці головорізи ганьблять пам’ять Джорджа Флойда - написав Трамп
"Твіттер" визначив, що залишити цей твіт доступним може відповідати громадським інтересам.

Американський президент Дональд Трамп прокоментував заворушення в Міннеаполісі, назвавши учасників протестів "головорізами". Після цього Twitter закрив його допис, оскільки він порушує політику щодо прославляння насилля.

"Ці головорізи (бандити, вбивці, громили – в англійському оригіналі thugs) ганьблять пам'ять Джорджа Флойда, і я цього не допущу. Щойно говорив із губернатором (штату Міннесота) Тімом Волцом і сказав йому, що військові весь час разом із ним. Якщо будуть якісь труднощі, ми візьмемо контроль на себе, але коли почнуть грабувати, то почнуть і стріляти. Дякую!" - написав Трамп.

Через деякий час соціальна мережа закрила доступ до цього допису, але при цьому не видалила його.

"Цей твіт порушив правила "Твіттера" щодо прославляння насильства. Проте "Твіттер" визначив, що залишити цей твіт доступним може відповідати громадським інтересам", – мовиться в супровідному тексті, яким закритий первісний допис Трампа.

Читайте також: "На захист свободи слова": Трамп підписав спеціальний "закон про соцмережі"

Нагадаємо, під деякими публікаціями президента США Дональда Трампа в Twitter з'явилося автоматичне маркування, що вказує на недостовірні відомості у повідомленнях. Пости Трампа стосувалися можливих фальсифікацій при голосуванні на виборах поштою.Трамп відреагував на це тим, що "соціальна мережа придушує свободу слова".

Разом з тим, президент США підписав спеціальний "закон про соцмережі", який, як очікується, дасть владі більше можливостей для регулювання їхньої діяльності, повідомляє Білий дім.

Зокрема, після підписання закону, в США стане можливим подавати в суд на соціальні мережі, які раніше були захищені законом 1996 року, що гарантував захист сайтів, які створені і управляються всередині однієї компанії. Його також називали "26 слів, які створили інтернет".

Поділитися
Дивіться спецтему: Протести через смерть Джорджа Флойда
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі