Кім Чен Ин погодився зустрітися з Трампом у демілітаризованій зоні

Поділитися
Кім Чен Ин погодився зустрітися з Трампом у демілітаризованій зоні Джерело CNN назвав ймовірне місце і дату зустрічі Трампа з Кім Чен Ином © Корреспондент.net
Місце зустрічі запропонував президент Південної Кореї Му Чже Ін.

Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин висловив готовність зустрітися з президентом США Дональдом Трампом у Пханмуджомі – в демілітаризованій зоні на кордоні між КНДР і Республікою Корея, повідомляє CNN із посиланням на власні джерела. За словами співрозмовника телеканалу, місце зустрічі запропонував президент Південної Кореї Му Чже Ін, який нещодавно там само провів переговори з Кім Чен Ином.

Глава КНДР погодився, що в Пханмуджомі вже готове все необхідне обладнання для проведення зустрічі на найвищому рівні.

Джерело стверджує, що зустріч має відбутися наприкінці травні.

Нагадаємо, 27 квітня в демілітаризованій зоні на Корейському півострові відбулася зустріч президента Республіки Корея Му Чже Іна з диктатором КНДР Кім Чен Ином. Вони домовилися про підписання мирного договору та відновлення залізничного сполучення між країнами. Кім Чен Ин також пообіцяв "не будити" президента Південної Кореї ракетними запусками.

Перед цим з Кім Чен Ином зустрівся екс-директор ЦРУ Майком Помпео, якого президент США Дональд Трамп висунув на посаду держсекретаря.

Трамп підтвердив готовність зустрітися з Кім Чен Ином найближчим часом і заявив, що розглядає п'ять варіантом місць для проведення переговорів.

25-27 березня північнокорейський диктатор Кім Чен Ин відвідав Китай і зустрівся з голів Сі Цзіньпіном. Візит до Пекіна став його першим міжнародним візитом. Кім Чен Ин заявив про можливість ядерного роззброєння у разі зустрічних кроків США і Південної Кореї.

За даними Tokyo Shimbun, Кім Чен Ин готовий згорнути ядерну програму в обмін на грошову компенсацію та гарантії збереження тоталітарного режиму в КНДР.

Перед цим Північна Корея погодилася ввести мораторій на випробування ядерної зброї та ракет, якщо Сполучені Штати почнуть переговори з Пхеньяном, а також нададуть гарантії безпеки.

Докладніше читайте в матеріалі Наталії Бутирської "Корейський півострів: довгий шлях до миру" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі