Хорватія фактично повністю закрила кордон із Сербією через біженців

Поділитися
Хорватія фактично повністю закрила кордон із Сербією через біженців Хорватія має "обмежені можливості", але вона спробує зареєструвати стільки біженців, скільки зможе © Нігіна Бероєва / Facebook
Хорватія закрила рух на 7 з 8 КПП на кордоні з Сербією.

Прем'єр-міністр Хорватії Зоран Мілановіч заявив, що його країна не може зупинити мігрантів, які направляються в Західну Європу, передає BBC.

За словами Мілановіча, Хорватія має "обмежені можливості", але вона спробує зареєструвати стільки біженців, скільки зможе.

Також в МВС Хорватії повідомили, що Загреб закрив рух на 7 з 8 КПП на кордоні з Сербією: залишається відкритим лише найбільший КПП "Баяково-Батровці" на центральній автомагістралі між двома країнами.

Повідомляється, що цей захід носить тимчасовий характер і спрямована на обмеження потоку прибувають в країну біженців з боку Сербії.

Як повідомлялося раніше, біженці намагаються прорватися в Німеччину через Хорватіюу зв'язку з установкою на угорсько-сербському кордоні бар'єрів з колючим дротом.

Напередодні в уряді Угорщини анонсували будівництво стіни на кордоні з Румунією для обмеження потоку біженців. Це, в свою чергу, нажахало прем'єра Румунії. На думку Віктора Понта, "колючий дріт, агресивні закони, в'язниця і жорстокість не вирішать проблеми". У той же час, раніше влада Румунії, як і інших східноєвропейських країн, виступала проти розподілу біженців по усім державам Євросоюзу.

Раніше Угорщина побудувала стіну з колючим дротом на кордоні з Сербією. До цього тисячі біженців щодня потрапляли в Угорщину, звідки пересувалися далі в Західну Європу. Напередодні Угорщина ввела НС у сусідніх до Сербії територіях, стягнула військових для стримування біженців, а також посилила закони, за якими силовики отримали більше повноважень затримувати біженців та їх депортувати. Так, в перший день в Угорщині за новими законами були затримані понад 9 тисяч осіб, десятки арештовані.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, проблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі