Глава МЗС Туреччини нагадав Європі, що Крим - це Україна

Поділитися
Глава МЗС Туреччини нагадав Європі, що Крим - це Україна Чавушоглу пообіцяв, що Анкара буде продовжувати надавати допомогу Києву і ніколи не забуде, що Крим є частиною України
Чавушоглу зазначив, що деякі європейські країни вже почали забувати те, що відбулося в Криму.

Туреччина ніколи не визнає приєднання Криму до Росії і продовжує вважати це анексією, заявив глава турецького Міністерства закордонних справ Мевлют Чавушоглу; при цьому турецький міністр закордонних справ закликав не забувати про це і інші країни, передає турецьке видання Yeni Safak.

Тему Криму глава турецького МЗС порушив під час зустрічі з членами асоціації культури і допомоги кримським татарам. Чавушоглу підкреслив, що Анкара завжди виступала на підтримку територіальної цілісності України.

"Ми ніколи не забудемо про те, що відбулося в Криму, ніколи. Ми вважаємо те, що трапилося анексією Криму", - заявив він.

Чавушоглу зазначив, що деякі європейські країни вже почали забувати те, що відбулося в Криму. На його думку, в цьому випадку вони також повинні нести відповідальність за те, що відбувається в Україні.

"Ми нагадуємо їм, що якщо зараз ви забудете про Крим і завтра в Україні що-небудь станеться, ви будете нести відповідальність за це", - підкреслив він.

Глава МЗС Туреччини підтвердив, що Анкара буде продовжувати надавати допомогу Києву і "ніколи не забуде, що Крим є частиною України". Він повідомив, що незабаром дві країни будуть готові підписати угоду про створення зони вільної торгівлі.

Крім того Чавушоглу зазначив розвиток відносин двох країн у сфері туризму. Він нагадав, що в 2017 році Туреччину відвідали 1,4 млн українських туристів.

Разом з Чавушоглу на заході був присутній глава МЗС України Павло Клімкін. В Туреччину він прибув з робочим візитом, приуроченим до 74-ї річниці депортації кримських татар.

Нагадаємо, 19 грудня минулого року Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію про порушення прав людини в окупованому Криму. Проект резолюції, який було внесено за ініціативою президента України Петра Порошенка, підтримали 70 держав.

У Міністерстві закордонних справ України назвали резолюцію логічним і послідовним підтвердженням рішучої позиції міжнародного співтовариства на підтримку територіальної цілісності України, яка була вперше зафіксована в резолюції 68/262, прийнятій у 2014 році, і розвиненій у резолюції Генасамблеї ООН 71/205 у 2016 році.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі