Британська розвідка пояснила, чому Кремлю буде важче підтримувати схвалення війни серед населення

Поділитися
Британська розвідка пояснила, чому Кремлю буде важче підтримувати схвалення війни серед населення © goodfon.ru
На думку аналітиків Міноборони Британії, РФ навряд чи досягне значних успіхів на полі бою в найближчі кілька місяців.

Нещодавні соціологічні опитування свідчать про те, що підтримка «спеціальної військової операції» з боку населення Росії суттєво знижується. Британська розвідка пояснила, чому Кремлю буде важче підтримувати схвалення війни серед населення.

«Незалежне російське ЗМІ заявило про доступ до даних, зібраних Федеральною службою охорони Росії для внутрішнього використання. Ці дані свідчать про те, що 55% росіян виступають за мирні переговори з Україною, і лише 25% заявляють про підтримку продовження війни», - йдеться у повідомленні.

На думку аналітиків Міноборони Британії, ці результати узгоджуються з окремим опитуванням, проведеним у жовтні 2022 року, в якому 57% респондентів повідомили, що виступають за переговори. У квітні 2022 року близько 80% росіян заявляли про підтримку війни.

Попри зусилля російської влади, спрямовані на забезпечення повсюдного контролю над інформаційним середовищем, війна стає все більш відчутною для багатьох росіян після «часткової мобілізації», оголошеної у вересні 2022 року.

Оскільки Росія навряд чи досягне значних успіхів на полі бою в найближчі кілька місяців, Кремлю, ймовірно, буде дедалі важче підтримувати навіть мовчазне схвалення війни серед населення, заявила британська розвідка.

Раніше повідомлялося, що 74% росіян все ще підтримують війну проти України, проте більшість із них хотіли б мирних переговорів, свідчать результати соціологічного опитування російського «Левада-центру».

Найбільший рівень підтримки дій російських збройних сил в Україні представлений серед старших вікових груп (40-54 роки та 55 років і старше) та становить близько 75%.

Найменше війну в Україні підтримують молоді респонденти (18–24) – 62% опитаних.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі