За даними Times, крім тих, хто в'їжджає в країну з сусідньої Ірландії, всі люди, які прибувають до Великої Британії повітряним, морським і залізничним транспортом, повинні будуть самоізолюватися протягом двох тижнів.
Як пише газета, нове правило буде застосовуватися шляхом вибіркових перевірок за адресою, вказаною мандрівниками, з можливими штрафами, включаючи штраф до 1000 фунтів стерлінгів (1200 доларів, 1100 євро) або депортацію.
За даними ВВС, двотижневе обмеження карантину діятиме до кінця травня з посиланням на урядові джерела та орган авіаційної промисловості Airlines UK.
Напередодні телевізійного виступу Джонсона пізніше в ці вихідні уряд попередив, що не слід чекати якихось серйозних змін у загальнонаціональному блокуванні коронавірусу. Уряд в Уельсі оприлюднив плани по відкриттю садових центрів і бібліотек, але заявив, що карантинні обмеження залишаться ще на три тижні.
Більше ніж 31 000 людей, які дали позитивний результат на коронавірус, померли у Великій Британії.
Велика Британія не вводила заборону на в'їзд в країну і не обмежувала польоти авіакомпаній до теперішнього моменту. Авіаперевізники скорочували розклад самостійно, виходячи з актуального попиту і введених в інших країнах обмежень.
За даними Євроконтролю, така політика дозволила лондонському аеропорту Хітроу в квітні 2020 року зберегти позицію одного з найбільших аеропортів Європи, незважаючи на значне падіння трафіку. Повітряні ворота обслуговували в середньому 177 рейсів в день.
16 квітня Велика Британія продовжила свій карантин ще на три тижні. Тоді лейбористи заявили, що підтримають продовження карантину, але закликали опублікувати стратегію виходу з нього.
Під час прийняття цього рішення міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб тимчасово замінив Бориса Джонсона, оскільки його госпіталізували з важкою формою коронавірусної хвороби.
Після виписки з лікарні Борис Джонсон подякував медичному персоналу клініки, в якій перебував, за врятоване життя і вже 24 квітня повернувся до роботи.