Бельгія не вважає миротворчі місії альтернативою політичному врегулюванню - ЗМІ

Поділитися
Бельгія не вважає миротворчі місії альтернативою політичному врегулюванню - ЗМІ З пропозицією постійної атестації миротворчих місій прем'єр Бельгії виступив на Генасамблеї
Порушення прав людини ніколи не повинна залишати нікого байдужим, підкреслив політик.

Ініційовані ООН миротворчі місії не можуть замінити політичне врегулювання в зонах конфлікту, і Організації слід почати проводити їх регулярну атестацію, заявив на дебатах Генеральної Асамблеї ООН прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель, передає "Укрінформ".

"Давайте бути чесними: присутність "блакитних касок" не може стати ширмою для політичного врегулювання ні у зоні конфлікту, ні на міжнародному рівні. Кожна місія повинна регулярно оцінюватися на предмет того, який внесок вона робить у довгострокову стабільність", - сказав Мішель.

Прем'єр Бельгії відзначив надзвичайну важливість колективної безпеки та роботи по запобіганню конфліктів, нагадавши основні ранні сигнали про наростання конфлікту - маніпуляції з виборами, порушення територіального суверенітету, загроза застосування сили. Тому Бельгія підтримує здійснення постійного моніторингу за порушеннями і фактами насильства, а також систему раннього попередження.

Порушення прав людини ніколи не повинно залишати нікого байдужим, підкреслив політик.

Україна і міжнародні партнери - Франція, США і Німеччина мають намір внести на голосування Ради Безпеки ООН проект резолюції про введення миротворчої місії ООН в Донбас. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час брифінгу на полях 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Зазначимо, раніше спедпредставитель США Курт Волкер повідомив, які країни готові направити миротворців в Донбас.

Детальніше про перспективи розміщення миротворчої місії ООН в Донбасі читайте у статті Сергія Рахманіна "Миротворчість і мироігрища" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі