В Україні запустили проєкт по відновленню ментального здоров'я українських жінок

Фото
Поділитися
Перший етап проєкту охопить 600 учасниць, яким допоможуть трансформувати наслідки травми, отримані під час війни.

Фонд Олени Пінчук спільно з громадською організацією «Інститут Процес-орієнтованої роботи в Україні імені Григорія Сковороди» запускають проєкт підготовки спеціалістів з надання психологічної підтримки «Regeneration». Міжнародні фахівці з дев’яти країн світу безкоштовно готуватимуть українських спеціалістів для психологічної підтримки та відновлення ментального здоров’я українських жінок під час та після війни.

Ціль – допомогти якомога більшій кількості жінок постраждалим від війни, які стали свідками важких подій. Це ті люди, які мають найбільший потенціал для психологічного відновлення зараз і вже післявоєнної України.

«Ми завжди допомагали жінкам ставати сильнішими, досягати своїх цілей і бути впевненішими у завтрашньому дні. З початком повномасштабної війни психологічної підтримки потребує практично кожна українська жінка, яка прийняла важке рішення, яка залишилась чи виїхала, яка стала свідком жахливих подій, але не знає як впоратись із пережитим досвідом. Наше завдання відновити ресурс жінок, подбати про їхнє ментальне здоров’я, яке вплине на можливість реалізувати свій власний потенціал. Бо в майбутньому це допоможе Україні в її відбудові», – зазначила Олена Пінчук.

Головним ментором проекту є Алан Рідчардсон, психолог PhD, Австралія, член Ради Директорів, координатор дослідницьких та навчальних програм, ментор дипломних програм, колишній Президент IAPOP, має більше 40 років практики психологічних консультацій. З боку української команди ментором виступає Оксана Королович, психолог PhD, психотерапевт у системному підход, травмотерапевт (метод Пітера Левіна, ДПДГ, ІТП), медіатор, навчальний тренер, супервізор, що має 25-річний досвід.

«Світова терапевтична практика свідчить, що роботу з наслідками травми зазвичай починають після завершення гострої фази військового конфлікту. Але в Україні зараз уперше в світі завдяки сучасному підходу та розвитку технологій практикується унікальний формат, який вже працює безпосередньо під час війни», – сказав Алан Рідчардсон.

Перший етап проєкту охопить 20 терапевтів та близько 600 учасниць-бенефіціарів проекту, яким допоможуть трансформувати наслідки травми, отримані під час війни. Нові навички допоможуть стабілізувати та покращити емоційний стан, підвищити працездатність та долучитися до активного соціально-економічного життя України.

Якщо ви психолог, психотерапевт або соціальний працівник, маєте відповідну освіту і прагнете взяти участь у цьому проекті – реєструйтеся за посиланням.

Якщо ви стали свідком жахливих подій під час війни в Україні, відчуваєте потребу в психологічній підтримці, маєте невиражені почуття та емоції, маєте бажання повернутися до активного життя – реєструйтеся за посиланням.

Раніше повідомлялося, що 30% населення України зіштовхується з певними психічними розладами. При цьому лише 20% українців із психічними розладами мають доступ до допомоги чи лікування. Докладніше про це читайте в статті Артема Осипяна "Перші дні психічного здоров’я в Україні, останні — каральної психіатрії".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі