В Україні можуть скоро ввести третій локдаун - експерт ЮНІСЕФ

Поділитися
В Україні можуть скоро ввести третій локдаун - експерт ЮНІСЕФ
Інфекціоніст впевнена, що вакцинація від коронавірусу в Україні може допомогти країні обійти стороною третій локдаун

В Україні вже через кілька тижнів можуть ввести черговий локдаун на тлі зростання кількості хворих.

Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» заявила інфекціоніст і медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова.

На питання про можливість введення третього локдауну в країні інфекціоніст відповіла, що мова йде «про декілька тижнів».

Вона пояснила, що в січні була схожа ситуація, коли уряд вирішив ввести локдаун. Зараз захворюваність зростає в західних регіонах країни.

«Я думаю, ми говоримо про декілька тижнів. Нас це торкнеться, цілком можливий третій локдаун», - заявила експерт.

Інфекціоніст впевнена, що вакцинація від коронавірусу в Україні може допомогти країні обійти стороною третій локдаун. Однак для цього необхідно, щоб щеплення вже починали робити все, у кого є можливість.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про початок третьої хвилі коронавируса в Україні, про що, очевидно, свідчить і зростання добового числа хворих.

Упродовж 3 березня, в Україні офіційно підтвердили 10 057 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За минулу добу 3 271 людину госпіталізовали, а 2 752 - виписали з лікарні.

У той час, як міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявляє про готовність медичної системи до третьої хвилі, лікарні Івано-Франківської області, які приймають хворих COVID-19, переповнені, пацієнти лежать в коридорах . У міській лікарні №1 Івано-Франківська заповнене від 125 до 130% ліжок. Що стосується центральної міської лікарні, то там заповнені 102% лікарняних місць.

Вакцинація в Україні препаратом Covishield (торгова назва вакцини AstraZeneca,що виробляється в Індії) почалася пізніше запланованого - 24 лютого. Перша партія щеплень від коронавірусної інфекції склала 500 тисяч доз. В Україні також обіцяють найближчим часом почати вакцинацію американським препаратом Pfizer, який буде поставлятися в рамках європейської ініціативи COVAX, а також китайської вакциною Coronavac компанії Sinovac.

Інформацію про ризики вакцинації від коронавірусної інфекції можна знайти в статті Алли Котляр « Золота гора» від Мінздоров'я».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі