У киян з'явилася можливість записатися на вакцинацію в МВЦ через Helsi.me

Поділитися
У киян з'явилася можливість записатися на вакцинацію в МВЦ через Helsi.me © https://kyivcity.gov.ua/
Вакцинація проти COVID-19 проходить безкоштовно

Кияни вже можуть записатися на вакцинацію від COVID-19 в Міжнародному виставковому центрі через медичний онлайн-сервіс в Україні Helsi (helsi.me).

"Щоб записатися на щеплення проти COVID-19, потрібно перейти за прямим посиланням helsi.me і вибрати дату і час. Підтвердження записи буде відправлено в смс. Його потрібно показати при вході в пункт вакцинації разом з паспортом і попередньо зареєстрованої заявки на щеплення в додатку "Дія", - повідомляється в пресрелізі сервісу в середу.

Дані про проведену вакцинації будуть відображатися в додатку Helsi, а також в електронному кабінеті на сайті. Повідомлення про необхідність отримання наступної дози вакцини також надійде в додаток користувача.

Для киян у віці від 18 років щеплення проводяться у вихідні дні у МВЦ біля станції метро "Лівобережна" за адресою Броварський проспект, 15. Вакцинація проти COVID-19 проходить безоплатно. Для швидкого проходження процедури бажано мати підписану декларацію з сімейним лікарем.

"На цьому тижні попередній запис через сервіс Helsi.me на вакцинацію від коронавірусу доступний тільки для жителів Києва. Однак ми сподіваємося, що найближчим часом така можливість з'явиться у жителів інших міст, зокрема, у Львові, Одесі, Тернополі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Ізмаїлі, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішні Плавнях", - повідомив СЕО сервісу Helsi.me Євген Донець.

Нагадаємо, центри вакцинації населення від коронавірусу працюють у Києві, Одесі та Львові. Фахівці Київської школи економіки (KSE) повідомили, що темпи вакцинації від коронавірусу у світі прискорюються, щеплення отримали понад 787 млн осіб, кожна десята людина у світі та кожна третя – у Європі – захищена від COVID-19 щонайменше  однієї дозою. В Україні ж темпи вакцинації залишаються доволі низькими – удесятеро повільнішими ніж в середньому в країнах Європи.

Основною причиною такої  ситуації є брак антиковідних вакцин. На думку фахівців, після травневих поставок у червні кампанія з вакцинації в Україні має пожвавішати.

Після початку вакцинації серед побічних ефектів векторних вакцин Johnson&Johnson та AstraZeneca почали реєструвати тромбози. Через страх багато людей почали відмовлятися від вакцинації. Чи варто нехтувати щепленням, пояснює доктор біологічних наук Оксана Півень у статті «Чи варто відмовлятися від вакцинації через страх тромбозів?» у ZN.UA.

Поділитися
Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі