Загальна площа проінвентаризованих земель - 1,07 млн гектарів.
На цій площі працівники Держгеокадастра провели топографо-геодезичні роботи, державну реєстрацію земельних ділянок, а також затвердили технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель.
Також у відомстві відзвітували про виконання інших доручень президента і прем'єр-міністра, серед яких: оприлюднені всі рішення про надання дозволів на зняття та перенесення родючого шару ґрунту; нормативно закріплено ведення документації по землеустрою виключно в електронній формі; створено електронний реєстр інженерів-землевпорядників.
Укладено меморандуми з органами влади щодо інтеграції державних кадастрів і реєстрів, як результат на публічній кадастровій карті додано 11 нових шарів; оприлюднені всі накази територіальних органів Держгеокадастра за розпорядженням сільськогосподарськими землями та висновки про розгляд проектів землеустрою щодо їх відведення, висновку державної експертизи; досягли прозорості в роботі кваліфікаційної комісії - відтепер всі засідання транслюються в онлайн-режимі.
Інвентаризація виявила брак 30% земель.
Як повідомлялося, комітет Ради з питань аграрної та земельної політики рекомендував до прийняття парламентом законопроекту "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України про обіг земель сільськогосподарського призначення".
Детальніше про врегулювання ринку землі читайте у статті Юрія Ганущака "Аргентинський жах або голландська мрія" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".