Щорічна потреба ЄС в іммігрантах — 5-6 млн чоловік, з них 300-400 тис. складуть українці — експерт

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Тому щорічна потреба України в іммігрантах вже становить 500-600 тис. осіб.

Щорічна потреба країн ЄС іммігрантів становить близько 5-6 млн чоловік, в т. ч. країн ЄС–10 - близько 1 млн. Східним країнам ЄС потрібно більше робочих рук, оскільки еміграція не зменшується, а залучення іммігрантів йде повільно. Тому очікується, що до 2030 р. країни скоротять терміни отримання ВНЖ з 3-6 місяців до 1-4 тижнів, а терміни отримання громадянства з 5-10 років до 6-12 місяців. Країни будуть запускати нові спрощені і гібридні форми ВНП та громадянства, щоб залучити необхідну кількість мігрантів.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Андрій Гайдуцький, доктор економічних наук. На його думку, враховуючи, що в багатьох країнах ЄС українці вже лідери по імміграції, можна припустити що щорічно 300-400 тис. українців буде виїжджати в країни ЄС.

"Через демографічну кризу Україна додатково втрачає близько 200 тис. осіб на рік. Таким чином, щорічна потреба України в іммігрантах вже становить 500-600 тис. осіб. Тільки в цьому випадку країна зможе компенсувати відтік і природні втрати людських ресурсів і спрямувати їх на розвиток економіки", - підкреслює експерт.

Детальніше про проблеми міграційної політики читайте в матеріалі Андрія Гайдуцького "Боротьба за мігрантів. Україні приготуватися" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі