Рівень бідності: як він змінився за два роки війни

Поділитися
Роз'яснення дали у Мінсоцполітики.

В Україні за останні два роки зріс рівень бідності. Це ставить під загрозу можливість людей похилого віку про себе піклуватись. Про це заявила заступниця міністра соціальної політики Уляна Токарєва під час онлайн виступу на форумі «Реформа, відновлення та розширення – розбудова суспільства для людей різного віку в Україні», який відбувся у Брюсселі, пише пресслужба відомства.

Токарєва зазначила, що за останні два роки рівень бідності в Україні зріс з 5% до 24%.

«Дані Світового банку свідчать, що рівень бідності в Україні зріс на 19% лише за останні два роки. Це не лише ускладнює доступ до базових послуг, але й ставить під загрозу здатність людей старшого віку про себе піклуватись», – йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що напрацьовують та планують запровадити Стратегію активного довголіття, щоб оперативно реагувати на потреби таких людей.

«Мінсоцполітики повинно відповісти відразу на два виклики – допомогти тим, хто цього потребує, та сприяти збільшенню тривалості активного життя людей старшого віку», – сказала Токарєва.

За її совами, люди похилого віку - це не лише отримувачі ресурсів, але й активні учасники життя суспільства.

«Вони є основою стійкості, і багато хто з них є професіоналами з великим досвідом, які можуть дати важливий поштовх економічному відновленню країни», – резюмувала вона.

Раніше в ООН повідомили, що у світі зростає кількість людей, які живуть за межею бідності.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі