Половина жителів Донбасу підтримує особливий статус для ОРДЛО — опитування

Поділитися
Половина жителів Донбасу підтримує особливий статус для ОРДЛО — опитування © Павло Жебрівський
При цьому прямі переговори з бойовиками підтримують 71% жителів Донецької області і 49% Луганської.

Думки про те, що ОРДЛО треба надати особливий статус і закріпити його в Конституції України, дотримується 48% жителів підконтрольної уряду території Донецької області і 52% жителів Луганської області, йдеться в результатах дослідження Фонду "Демократичні ініціативи" їм. Ілька Кучеріва.

При цьому в листопаді 2018 року за надання ОРДЛО особливого статусу висловлювалися 45% жителів Донецької області і 41% Луганській.

Неприйнятним такий варіант вважають 36% респондентів в Донецькій області і 26% у Луганській. У 2018 році так думали 28% донеччан і 32% опитаних у Луганській області.

Важко відповісти на це питання 16% респондентів Донецької області та 22% у Луганській області. У 2018 році не могли відповісти 27% і в одній, і в іншій області.

При цьому 71% жителів підконтрольній території Луганської області вважають прийнятними прямі переговори з бойовиками. У Донецькій області такої думки дотримуються 49%. У 2018 році такої думки дотримувалися 68% жителів Луганської області та 50% жителів Донецької області.

Неприйнятними прямі переговори з підконтрольними Росії "Л/ДНР" вважають 33% донеччан і 9% луганчан. У 2018 році ці показники були 19% і 14% відповідно.

Важко відповісти на зазначене питання 18% опитаних у Донецькій і 20% в Луганській областях. Раніше цей варіант грали 31% жителів Донецької і 18% мешканців Луганської області.

Читайте також: Рішення про створення Консультативної ради з ОРДЛО можливо підписати в умовах карантину

Опитування проводилося з 18 лютого по 2 березня 2020 року. В якій з областей було відібрано по 500 респондентів, вибірка репрезентативна за такими показниками як стать, вік та місце проживання (за винятком окупованих територій). Теоретична похибка дослідження становить 3,5%. Проводилося воно за фінансової підтримки посольства Великобританії в Україні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі