Підготовка до зими: список покупок до холодів

Поділитися
Підготовка до зими: список покупок до холодів © freepik.com
Українців очікує важка зима.

Через повномасштабне військове вторгнення РФ, українці змушені готуватися до зими – робити запас продуктів, купувати генератори та шукати інші альтернативні джерела опалення. Щоб легше пережити зиму, слід заздалегідь купить найнеобхідніші речі, пише ТСН.

Теплий одяг та взуття

Знадобиться одяг для дому та той, у якому ходити на вулицю. Щоб утеплитися, слід надавати перевагу багатошаровому одягу. Зокрема, спочатку одягати термобілизну, а зверху светр, безрукавку, куртку. Багато шарів одягу сприяють утриманню тепла.

Також не зайвим буде тепле взуття. Наприклад, можна обирати взуття з різними технологіями зберігання тепла та водовідштовхування.

Можна купити устылки. Вони бувають акумуляторними або хімічними. Перші можна використовувати багато разів, але вони багато в чому залежать від наявності електрики в будинку. Хімічні устілки працюють завдяки особливим реакціям, які протікають всередині. Вони автономні, але одноразові.

Для комфортного перебування вдома знадобляться теплі шкарпетки, лосини, капці, спортивні костюми з флісу.

Освітлення та утеплення будинку

Якщо маєте можливість, то необхідно максимально утеплити будинок – замінити вікна на пластикові з потрійним склопакетом. Якщо такої можливості немає, тоді слід купить спеціальний утеплювач для вікон або скористатися поролоном.

Також необхідно ущільнити вхідні двері, щоб зменшити витрати тепла.

На підлогу можна покласти килими або ковдри. Щоб не змерзнути у квартирі, можна також купить спальний мішок, електроковдру та грілку.

Не забудьте запастися свічками, запальничками, сірниками, ліхтариками та всім, що потрібно, щоб вони працювали.

Альтернативне опалення

Для мешканців приватного будинку в ідеалі потрібно мати твердопаливний котел, генератор, солярку і дрова. Якщо немає можливості придбати все, подумайте, що вам найбільше підходить, в залежності від умов життя. Не забудьте, що запастися всім краще вже зараз.

Тим, хто мешкає у багатоповерхівках, можна придбати електрообігрівач. Однак, якщо будуть перебої з електропостачанням, він може не допомогти. Тому також не забудьте про термоси, грілки, теплі ковдри, сухий спирт.

Продукти

Вже зараз можна робити запас продуктів тривалого зберігання:

  • Консервів
  • Круп, макаронів
  • Супів та каш швидкого приготування
  • Солодощів, горіхів, меду
  • Сушених овочів та фруктів
  • Чаю та кави

Не забудьте подбати про їжу для домашніх улюбленців. Запасайтеся щонайменше на два-три тижні.

Ліки

Під час війни слід подбати про вміст домашньої аптечки. Необхідно її укомплектувати ліками проти хронічних захворювань (якщо маєте такі), протизапальними, знеболювальними, протидіарейними, антигістамінними, противірусними, жарознижувальними препаратами.

Також не завадять бинти, турнікети, пластирі, перекис водню, спирт, йод.

Побутова хімія та косметика

Слід зробити запас мила, прального порошку, зубної пасти, туалетного паперу та декілька місяців. Йдеться не про те, що в магазинах цих товарів не буде, але вони можуть істотно зрости в ціні.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі