Українці увійшли до списку лідерів нового покоління за версією TIME

Поділитися
Українці увійшли до списку лідерів нового покоління за версією TIME Михайло Федоров увійшов до списку TIME100 Next © Михайло Федоров/Facebook
У списку Михайло Федоров, Олександр Кубраков та Марина В'язовська.

Троє українців увійшли до списку TIME100 Next, який щороку складає журнал TIME. Серед них – віце-прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, міністр інфраструктури Олександр Кубраков та українська математик Марина В'язовська. Як повідомляють укладачі цього списку, до нього входять "100 зірок, що сходять, з різних індустрій з усього світу".

Цього року до списку увійшли музиканти, науковці, медики, представники урядів та лідери громадських рухів. «Що поєднує їх, це їхні екстраординарні зусилля, спрямовані на зміну нашого світу та визначення нашого майбутнього», - йдеться на сайті TIME.

Зазначається, що за додавання Федорова до списку проголосувала Маргрет Вестагер, Єврокомісар з питань конкуренції.

«Раніше він сприяв тому, щоби люди побачили, як виглядає сучасна Україна. А тепер він перебуває в центрі зусиль протидії російській пропаганді в режимі реального часу. Росія готова використати всі доступні технології для дезінформації. І тому Україна — під керівництвом Федорова — доклала цілеспрямованих зусиль у боротьбі з цим за допомогою соціальних мереж та інформування своїх співгромадян.

Мені подобається винахідливість та цілеспрямованість, які я бачу у Федорові та у багатьох українських політиках. Прагнення країни стати членом Європейського Союзу піде на користь не лише Україні, а й усім нам», - заявила вона.

Укладачі рейтингу зазначають, що Кубраков став міністром інфраструктури України за дев'ять місяців до початку повномасштабного вторгнення Росії, зараз він займається постачанням української продукції в рамках Чорноморської зернової ініціативи.

"Союзники допомагають Україні у боротьбі з російською агресією, Україна допомагає миру боротися з голодом", - заявив міністр.

Марина В'язовська, яка є професором Швейцарського федерального інституту технологій, стала другою жінкою в історії, яка отримала медаль Філдса – найвищу нагороду для математиків. Вона довела, що грати Е₈ є найбільш щільним способом упаковки однакових сфер у восьми вимірах, а також внесла рішення пов'язаних задач та задач з інтерполяції в аналізі Фур'є.

"Докази В'язівської тісно пов'язані з кодами виправлення помилок, які використовуються в стільникових телефонах, космічних кораблях та Інтернеті, і одного разу вони можуть встановити більш чіткі зв'язки в багатьох формах зв'язку", - зазначили в TIME.

Докладніше про роботу В'язовської та її значення читайте у матеріалі Ірини Єгорченко «Як упаковати кулі. Робота українського математика стала світовою сенсацією»

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі