Український нападник відзначився голом у першому ж матчі чемпіонату Іспанії

Український нападник відзначився голом у першому ж матчі чемпіонату Іспанії Олександр Яковенко вдало дебютував за "Малагу" © Malagafc.com
Олександр Яковенко ефективно дебютував у складі "Малаги", куди він перейшов на правах оренди з італійської "Фіорентини".

Український нападник Олександр Яковенко вдало дебютував у чемпіонаті Іспанії за "Малагу", до якої був відправлений в оренду з "Фіорентини".

Українець вийшов на заміну у матчі чемпіонату Прімери проти "Райо Валекано" на 68-й хвилині при катастрофічному для своєї команди рахунку 0:4. Однак не встиг німецький фахівець, колишній наставник "Шахтаря" Бернд Шустер випустити на поле українця, як той опинився в епіцентрі подій. Через чотири хвилини Яковенко на позиції центрфорварда замкнув фланговий простріл Нордін Амбарабата.

І нехай рахунок після цього так і не змінився, а "Малага" зазнала 11-ї поразки у чемпіонаті, скотившись на 17-те місце, гра українського нападника вселяє оптимізм.

Відзначимо, що наступний поєдинок "анчоуси" проведуть 17 лютого проти "Реал Сосьєдада".

Що стосується лідерів, то мадридський "Атлетіко" не протримався на першому місці довше одного тижня: столичні футболісти несподівано програли "Альмерії" 0:2, а "Барселона" розгромила на виїзді "Севілью" 3:0, повернувшись на вершину турнірної таблиці. !zn