На Євро-2024 був забитий найпізніший гол в історії турніру

На Євро-2024 був забитий найпізніший гол в історії турніру © EPA-EFE/ANNA SZILAGYI
Угорці здобули перемогу завдяки голу на десятій доданій хвилині.

Нападник збірної Угорщини Кевін Чобот став автором найпізнішого голу в історії чемпіонатів Європи.

У матчі третього туру групового етапу проти Шотландії рахунок 0:0 тримався до десятої компенсованої хвилини. Тоді угорцям вдалася стрімка контратака, яка завершилася влучним ударом Чобота в нижній кут воріт.

Без урахування овертаймів це найпізніший гол в історії континентального турніру.

(фото – EPA-EFE/Szilard Koszticsak)

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Збірна Угорщини набрала 3 очки та завершила виступ у групі A на третьому місці. У команди є шанси потрапити в плей-оф, тоді як шотландці з одним пунктом залишилися останніми та поїдуть додому. З перших двох місць у квартеті далі пройшли Німеччина та Швейцарія.

Євро-2024: турнірне положення команд у групах.