Винесли за ширмою: угорський футболіст знепритомнів у матчі Євро-2024

Винесли за ширмою: угорський футболіст знепритомнів у матчі Євро-2024 © EPA-EFE/RONALD WITTEK
У грі була тривала пауза.

Нападник збірної Угорщини Барнабаш Варга знепритомнів після жорсткого зіткнення в матчі Євро-2024.

Угорці зустрічалися з Шотландією у Штутгарті та здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

У середині другого тайму Варга у боротьбі за м'яч зіткнувся з воротарем суперника Ангусом Ганном та знепритомнів.

Лікарі кілька хвилин надавали 29-річному футболісту допомогу, після чого винесли його за межі поля на ношах. При цьому постраждалого закрили ширмами.

(всі фото – EPA-EFE/RONALD WITTEK)

Варга виступає за збірну Угорщини з весни минулого року. Він представляє гранд угорського футболу "Ференцварош", за який минулого сезону в національному чемпіонаті він забив 20 голів.

Угорщина завдяки перемозі над шотландцями завершила груповий етап на третьому місці у квартеті A. Команда зберігає шанси вийти у плей-оф.

Євро-2024: турнірне положення команд у групах.