Матч ЛЧ між "Базелем" і "Шальке" ледь не було зірвано активістами Greenpeace

Предметом протесту організації стала німецька команда, спонсором якої є російський "Газпром".

Матч другого туру групового турніру Ліги Чемпіонів між "Базелем" і "Шальке" ледь не було зірвано активістами організації Greenpeace, які мали намір провести акцію, спрямовану проти головного спонсора німецької команди - російського "Газпрому".

Як повідомляють німецькі ЗМІ, двоє активістів забралися під стадіон, на якому проходив матч, і повісили банер, направлений проти "Газпрому". Втім, матч було перервано всього на 5 хвилин.

Поєдинок завершився перемогою "Шальке" 1:0, що вивело німецький колектив на перше місце в групі Е.

Нагадаємо, активісти організації 18 вересня провели акцію на морській платформі "Приразломная", з метою перешкодити розвідувальним роботам на спорудженні в Баренцевому морі, що належить "Газпрому". Однак незабаром їх було затримано російськими прикордонниками. Серед затриманих виявився і українець Руслан Якушев.