Ганна Мельниченко принесла Україні першу золоту медаль на ЧС з легкої атлетики

Ганна Мельниченко принесла Україні першу золоту медаль на ЧС з легкої атлетики Ганна Мельниченко виграла чемпіонат світу з семиборства © iaaf.org
Україна здобула першу медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Москві. Золото на змаганнях з семиборства завоювала Ганна Мельниченко з Кременчука.

Українська легкоатлетка Ганна Мельниченко стала чемпіонкою світу з семиборства на світовій першості в Москві яке проходить з 10 по 18 серпня.

30-річна спортсменка набрала 6586 очок, показавши найкращий результат у своїй кар'єрі. Срібло дісталося канадці Бріанн Тейсен-Ітон (6530), бронза - представниці Нідерландів Дафні Схіпперс (6477).

Золота медаль Мельниченко стала першою для України на чемпіонаті світу з легкої атлетики 2013 року.

У жінок семиборство включає в себе біг на 100 м з бар'єрами, стрибок у висоту, штовхання ядра, біг на 200 м, стрибок у довжину, метання списа і біг на 800 м. Результат кожного учасника визначається комбінацією його результатів в окремих видах.

У попередні дні ЧС в Москві українці лише одного разу пробивалися до фіналу змагань - штовхальниця ядра Галина Облещук пройшла кваліфікацію, однак у вирішальній стадії не продемонструвала хороший результат - всього 18.08 м і 9-е місце. У бігових видах українки на дистанції 100 м, 400 м проходили попередній етап, однак у півфіналах зазнавали невдач. !zn