Біатлоністка Валя Семеренко вперше в кар'єрі здобула перемогу в індивідуальній гонці © Оксана Гаранец
Українська спортсменка перемогла на етапі Кубка Світу в Ансі, додавши впевненості в тому, що біатлон стане одним з головних постачальників медалей для України на Олімпіаді в Сочі.

Українська біатлоністка Валя Семеренко здобула блискучу перемогу у гонці переслідування на етапі Кубка Світу у французькому Ансі.

Йдучи на протязі всієї гонки в лідируючій групі, Семеренко на фінішному відрізку зуміла виграти боротьбу за перше місце у росіянки Ірини Старих. 27-річна сумчанка продемонструвала чудову фізичну готовність, випередив конкурентку на одному з підйомів і наростивши перевагу безпосередньо на прямому перед фінішом.

Одного з лідерів жіночої збірної Олені Підгрушній із-за невдалої стрільби на останньому рубежі не вдалося втрутитися в боротьбу за п'єдестал - вона замкнула десятку кращих спортсменок.

Таким чином, Семеренко вперше у своїй кар'єрі піднялася на першу сходинку подіуму в індивідуальних гонках. А етап в Ансі став для неї найвдалішим за всю історію виступів. Семеренко вдалося зійти на всі призові місця - раніше вона фінішувала другою в естафеті 4 по 6 км, виявилася третьою у спринті і поставила переможну крапку в гонці переслідування.

Відзначимо, що в заліку Кубка Світу Семеренко - на четвертому місці, а якщо взяти своєрідний медальний залік турніру після трьох етапів, то у ньому українська жіноча команда - попереду всіх збірних.