Валя Семеренко фінішувала третьою у спринті на етапі Кубка Світу з біатлону

Валя Семеренко фінішувала третьою у спринті на етапі Кубка Світу з біатлону © Оксана Гаранец
Вдало для українських біатлоністів продовжився третій етап змагань в серії Кубок Світу. Слідом за другим місце у жіночій естафеті Валя Семеренко добігла до подіуму в спринті.

Українська біатлоністка Валя Семеренко фінішувала третьою у спринтерській гонці на етапі Кубка Світу у французькому Ансі.

27-річна сумчанка відстала на 11 секунд від швейцарки Селін Гаспаріні і на 3 секунди від фінської спортсменки Кайси Мякяряйнен.

Таким чином, Семеренко продовжила вдалі виступи українських біатлоністок на змаганнях у Франції - нагадаємо, що 13 грудня жіноча збірна зайняла друге місце в естафеті.

Між тим, Семеренко стала другою українкою, яка піднімалася на п'єдестал пошани етапів Кубка Світу в особистих змаганнях. Раніше третє місце в гонці переслідування в австрійському Хохфільцені вигравалаЮлія Джима.

Сама гонка показала, що Семеренко знаходиться в хорошій фізичній формі, демонструє швидкість ходу на лижні, і навіть ряд промахів під час стрільби не завадив їй фінішувати в призах. Що і говорити, якщо по чистому часу Семеренко опинилася другий серед всіх учасниць. Також слід зазначити і факт потрапляння в топ-20 ще чотирьох українських спортсменок.