НАСА розробить марсіанську стратегію на найближчі 20 років

Поділитися
© earth-chronicles.ru
Вчені та фахівці з усього світу можуть надсилати свої пропозиції та ідеї, що стосуються марсіанської програми. Найкращі з них будуть представлені на конференції в Х'юстоні в червні.

Американське космічне агентство НАСА до серпня 2012 року підготує проект стратегії дослідження Марса на наступні два десятиліття, вчені та фахівці з усього світу можуть взяти участь у його розробці, повідомили представники агентства на прес-конференції 13 квітня.

"Щоб посилити взаємодію між підрозділами, що займаються пілотованими польотами та науковими програмами ... ми сформували Групу планування марсіанської програми (Mars Program Planning Group - MPPG), незалежну групу, до якої увійшли вчені та фахівці НАСА", - повідомив заступник керівника аерокосмічного агентства Джон Грансфельд.

Він нагадав, що президент США Барак Обама поставив перед вченими завдання підготувати пілотований політ на Марс до 2030-х років, і група повинна розробити план дослідження Марса після того, як будуть завершені місії марсохода Curiosity і орбітального зонда MAVEN.

У березні група встановила первинні рамки майбутнього плану і можливі завдання, навколо яких можуть об'єднати свої зусилля технологічні та наукові підрозділи НАСА.

Починаючи з цього моменту, вчені та фахівці з усього світу можуть надсилати свої пропозиції та ідеї, що стосуються марсіанської програми. Найкращі з них будуть представлені на конференції в Х'юстоні в червні.

До серпня група планування повинна представити чернетку стратегії, повідомив Орландо Фігероа, призначений керівником MPPG.

"Для 2018-2020 років ми більш детально опишемо наукові та технологічні деталі, а для 2018 року - можливості для тих чи інших вимірів, які можуть бути пов'язані з тим чи іншим інструментом", - сказав Фігероа. !zn

Читайте також:

NASA набирає дегустаторів меню для підкорювачів Марса

Російські астрономи знайшли місяць у екзопланети

Через «Фобос-Грунт» російські місячні місії перенесуть більш ніж на рік

Росія працює над освоєнням Місяця

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі