«У 2012-му році майже 9 мільярдів доларів буде виділено на реалізацію наукових проектів 16 тисяч організацій, серед яких європейські університети, дослідницькі команди і приватні компанії», - зазначила М.Геогеган-Квін.
За словами М.Геогеган-Квін, сьогодні Сполучені Штати Америки і Китай вкладають все більше і більше коштів у дослідження у сфері високих технологій. Країни намагаються створити нові робочі місця та надати фінансову підтримку університетським науковим проектам, які можуть мати комерційне втілення. Європейський Союз не має наміру відставати.
Всього країнам-учасницям ЄС на розвиток інновацій на 2007-2013 роки виділено 86 млрд євро.
Щоб європейські країни могли гідно конкурувати на міжнародній арені у сферах енергетики, цифрових технологій та охорони здоров'я, Європейському Союзу необхідно створити 1 мільйон нових робочих місць у галузі наукових досліджень.
М.Геогеган-Квін раніше заявляла, що Євросоюз істотно відстає від Азії у фінансуванні інновацій. Відповідно до стратегії «Європа-2020», за 10 років країни ЄС повинні збільшити обсяг фінансування наукових досліджень до 3% від ВВП, що дозволить створити додатково 3,7 млн робочих місць. Для здійснення поставленої мети в ЄС було створено проект «Союз інновацій», який містить конкретний пакет заходів для розвитку нових технологій.
Євросоюз орієнтується на те, що Японія вже багато років інвестує у дослідну діяльність понад 3% ВВП, Китай за останні 10 років подвоїв вкладення.