Даний об'єкт отримав назву Arp 147. Він розташовується у сузір'ї Кита й знаходиться на відстані 430 мільйонів світлових років від Землі. Це зоряне кільце - результат зіткнення двох галактик - спіральною та еліптичної.
У результаті такої «зустрічі» у космосі утворилося кільце з гігантських молодих зірок, які на фото мають синій колір. Астрономія стверджує - чим більше розмір зірки, тим швидше вона відживає свій вік й перетворюється на наднову, або колапсує у чорну діру. Такі чорні діри на фото показані «намистом» з рожевих плям.
Побачити чорні діри в звичайний телескоп неможливо, оскільки їхня гравітація притягує й не відпускає від себе навіть сонячне світло. Вчені можуть «бачити» чорні дири завдяки потужним потокам рентгенівського та гамма-випромінювання, які випускає падаюча на дірку розігріта матерія.
Через особливості різних об'єктів, які містяться у виявленій галактиці, астрономам довелося зробити своєрідний колаж, який враховуватиме й демонструватиме всі красоти галактики. Таким чином, було «склеєно» фотографії різних телескопів. За фото у видимій частині спектру «відповідав» телескоп Hubble, знімки в інфрачервоному діапазоні були зроблені телескопом Spitzer, а в ультрафіолетовому - орбітальної обсерваторією Galaxy Evolution Explorer.
За матеріалами Space.com