Зеленський все ж поїхав у Мюнхен: з ким він там зустрінеться

Поділитися
Зеленський все ж поїхав у Мюнхен: з ким він там зустрінеться © https://www.president.gov.ua/
В Україну президент повернеться одразу після свого виступу та низки зустрічей. 

Президент України Володимира Зеленський сьогодні виступить на Мюнхенській безпековій конференції. Про це повідомили в ОП, додаючи, що ситуацію на сході "повністю контрольована". 

"Візит розплановано динамічно, повернення до Києва – сьогодні ж. Природно, що дискусії на Мюнхенській безпековій конференції цьогоріч будуть присвячені актуальним загрозам на сході Європи та ситуації навколо України. Тому позиція нашої держави має бути представлена достатньо, щоб питання про Україну вирішувалися за участю України", - йдеться в заяві ОП. 

Там додали, що спецслужби постійно моніторять та аналізують ситуацію біля українських кордонів, в тимчасово анексованому Криму та на окупованих територіях. Також зараз безперервно триває обмін даними з розвідувальними службами країн-союзниць.

"Ситуація на сході країни повністю контрольована українськими силами безпеки й оборони", - запевняє пресслужба президента.

У Зеленського у Мюнхені сьогодні запланована ціли низка зустрічей:

  • з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном,
  • з канцлером Німеччини Олафом Шольцом,
  • з віцепрезидентом США Камалою Гарріс,
  • з представниками міжнародних фінансових інституцій та іншими партнерами й друзями України.

"Володимир Зеленський очікує конкретних домовленостей щодо надання нашій державі додаткової військової та фінансової підтримки для посилення стійкості України", - анонсувала пресслужба.

Зазначимо, що згідно з соціологічним дослідженням "Як Захід сприймає Україну і що Захід очікує від України", Українську державу на Заході сприймають як фундаментально демократичну, Росію — як фундаментально недемократичну. При цьому населення найбільш впливових партнерів нашої країни в НАТО та ЄС – США, Канади, Британії, Німеччини, Франції та Польщі – схильне більше довіряти Україні, ніж РФ.

Також опитування показало, що Європейці хотіли б бачити Україну в ЄС у наступній хвилі розширення. Своєю чергою американці та поляки найбільше хочуть бачити Україну в НАТО.

Наскільки важливо для європейців та американців підтримувати Україну? Чи згодні вони надіслати війська на захист нашої країни у разі нового російського вторгнення? Чи бажають бачити Україну в ЄС та НАТО? Відповіді на ці та інші питання дало велике соціологічне дослідження, проведене в США, Канаді, Великій Британії, Німеччині, Франції, Польщі. Його результати аналізує Тетяна Силіна у статті "Чи готовий Захід захищати Україну від Путіна? Що кажуть у шести провідних країнах".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі