Рада сьогодні проведе два позачергових засідання: що планують розглянути

Доповнено
Поділитися
Рада сьогодні проведе два позачергових засідання: що планують розглянути © Василь Артюшенко, ZN.UA
Серед іншого, депутати хочуть скасувати "літній час".

Верховна Рада 19 березня проведе два позачергових засідання, а не одне, як повідомлялося спочатку, повідомив глава фракції "Голос" Ярослав Железняк. Він також розповів, які питання повинні розглянути народні депутати.

"Сьогодні в п'ятницю аж 3 засідання Ради відбудеться: одне планове і два позачергових", - написав Железняк.

За його словами, на першому розглянуть зміну графіка роботи Верховної Ради через посилення карантину, а також "законопроєкт про вакцину". Раніше глава МОЗ говорив про те, що депутати розглянуть законопроєкт №5247, що пропонує звільнити виробників вакцин/власників реєстраційних посвідчень від відповідальності за певні ризики, які можуть виникнути в результаті застосування цих препаратів. При цьому ZN.UA повідомляло про те, під час сьогоднішнього засідання парламент може розглянути питання про те, щоб піти на тритижневий карантин.

"Друге про скасування "літнього часу", колекторські закони і законопроєкти про валютних позичальників", - додав Железняк.

Нагадаємо, зараз робота парламенту фактично паралізована через розгляд законопроєкту №2149 про передачу земель громадам. Адже до другого читання документу народні депутати внесли понад 3 тисячі правок. Поки парламент розглянув трохи більше 900 правок. Зазначимо, законопроєкт №2194, так само як і документ № 2195 про продаж землі на електронних торгах, повинні завершити в Україні земельну реформу. Загалом до другого читання обох законопроєктів народні депутати подали 3700 поправок.

За словами експерта Українського інституту майбутнього Ігоря Попова, якщо народні депутати будуть проходити кожну правку, то розгляд земельних законопроєктів може затягнутися до травня.

1 липня 2021 року повинен початися новий етап земельних відносин, який передбачає надання 7 мільйонам власників паїв можливості ними розпоряджатися. Однак чи можна це вважати запуском повномасштабного ринку сільськогосподарських земель і завершенням земельної реформи? Ні. У тексті "Земельні очікування - 2021" Андрій Мартин пояснює, чому.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі