"Я вже наводив приклад: для того, щоб нам ввести екстрену медицину на наступний рік треба буквально плюс 11 мільярдів гривень. Це означає, що буде перенавчений персонал, висока заробітна плата, нові машини, технологічне забезпечення і так далі", - повідомив Гройсман.
Він також додав, що для отримання додаткових коштів необхідно перекрити тіньові схеми, зокрема щодо контрабанди товарів в Україну.
Зазначимо, вже з 1 вересня 2018 року в Києві об'єднають екстрену і невідкладну медичну допомогу. Всі виклики буде приймати єдиний диспетчерський центр і розподіляти по бригадам. Нескладні виклики - температури, головні болі, тиск - будуть обслуговувати медики невідкладної допомоги. А екстрена допомога буде надаватися у випадках, де є реальна загроза здоров'ю і життю людини.
Раніше у МОЗ розповіли, як планують проводити реформу швидкої допомоги в Україні. Детальніше про нову реформу системи ЕМД читайте в статті Ольги Скрипник "Реформа екстреної медичної допомоги - буде боляче" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".