Результати досліджень, проведених біологами Стенфордського університету в Каліфорнії, свідчать про те, що регулярні ін'єкції крові молодих мишей старим особинам оновлюють зв'язки між клітинами кори головного мозку, поліпшують пам'ять і омолоджують організм в цілому. У майбутньому вчені планують проведення подібних дослідів на людях.
Про це 18 жовтня пише The Guardian з посиланням на доповідь, зроблену професором Солом Вілледою на щорічній конференції Товариства нейробіологів (Society for Neuroscience) в Новому Орлеані.
В ході дослідів біологи Стенфорда встановили зв'язок між кровоносними судинами старої і юної миші, дозволивши крові змішуватися і циркулювати в їхніх організмах - що привело до різкого поліпшення стану мозку старої миші, яка стала поводити себе як значно молодша.
В даний час цей метод омолодження перевіряється на мишах, що мають захворювання, схожі з хворобою Альцгеймера, і, як повідомляють поінформовані джерела, експеримент проходить успішно. Вчені вважають, що лікування Альцгеймера за допомогою молодої крові стане більш ефективним, ніж ін'єкції пеніциліну, які застосовуються сьогодні.
Крім цього, результати експериментів доводять, що вливання молодої крові також зміцнюють м'язи літніх людей , їхню печінку і імунну систему. Вчені відзначають, що дані дослідження знаходяться поки на початковій стадії, однак з часом вони планують провести досліди на людях. !zn
Читайте також:
Заняття фітнесом пригнічують мрії про розкіш і спрагу наживи
Творчі люди схильні до депресії і шизофренії
Вчені розробили вакцину проти раку нирок