Проти раку — смак життя. Міжнародна група вчених, до якої входять і українські лікарі, запропонувала новий метод порятунку від злоякісної пухлини

20 серпня, 2004, 00:00 Роздрукувати Bипуск № 33, 20 серпня-27 серпня 2004р.
Відправити
Відправити

Киянин Олександр Співаков переніс три операції з приводу злоякісної меланоми (раку шкіри). Спершу його прооперували в США, потім іще двічі йому видаляли ділянки шкіри й лімфатичні вузли в Інституті онкології у Києві...

Киянин Олександр Співаков переніс три операції з приводу злоякісної меланоми (раку шкіри). Спершу його прооперували в США, потім іще двічі йому видаляли ділянки шкіри й лімфатичні вузли в Інституті онкології у Києві. Він, без перебільшення, випробував на собі весь арсенал лікувальних методів і засобів, застосовуваних у сучасній онкології, — хірургію, хіміотерапію, гормонотерапію, імунотерапію. Проте хвороба прогресувала, самопочуття погіршувалося. Уже майже втративши надію на одужання, почув від знайомого фахівця про новий метод, із допомогою якого хворим вдалося позбутися злоякісної пухлини. Нічого не залишалося, як випробувати його на собі. Родичі підтримали, і він вирушив до Болгарії в оздоровчий центр, де віднедавна почали застосовувати систему Grinization (мультифакторна система аліментарного, або харчового, відновлення людини).

— «Лікування», власне, полягало в тому, що я мав шість разів на день приймати спеціально приготовлену їжу, — поділився враженнями Олександр Сергійович. — Після всіх перенесених страждань таке лікування мені видалося просто райським. До того ж місце, куди мене привезли, лікарнею назвати ніяк не можна — оздоровчий комплекс розташовується у п’ятизірковому готелі в дивовижно гарному місці в передмісті Софії. Мені відразу ж зробили необхідні аналізи й дослідження. Процедури також не викликали неприємних відчуттів — я міг при цьому читати, дивитися телевізор. Аби визначити стан мікроелементів у організмі, у мене зістригали маленьке пасмо волосся біля коріння, а за слиною визначали наявність онкоклітин. Ще одна процедура — шкірні проби. Під спеціальну пластиночку, прикладену на шкіру, вводиться розчин, і через півгодини її (пластинку) знімають. Це дозволяє визначити, які продукти мені підходять, а які можуть викликати алергійну реакцію, а отже, протипоказані.

Тут я по-справжньому відчув смак життя. До того ж мені в буквальному значенні довелося зазнати нових смакових відчуттів. Раніше я харчувався як прийдеться, часто поспіхом. Займав керівну посаду, уранці якомога раніше поспішав на роботу. Філіжанка кави з маленьким бутербродом — і до години дня. А тут треба їсти все, що дають. Дружина з донькою взяли з мене слово, що їстиму все. Годували мене шість разів на день. Досить різноманітне меню, красиво сервірований стіл. Незвичні смакові відчуття були лише спочатку.

Уже через п’ять-шість днів я відчув: ущільнення зменшується. Я постійно був під наглядом болгарського професора Алексієва і наших українських спеціалістів. Через півтора тижні моє самопочуття відчутно поліпшилося, я став радіти життю. Через три тижні пухлина зникла, з’явилися сили й енергія. Зараз я живу нормальним життям, хоча й дотримуюся дієти, рекомендованої мені лікарями.

Проходячи курс реабілітації у Болгарії, О.Співаков (до речі, там відновлювали здоров’я й інші пацієнти з України, але відкрито розповісти про це, назвавши своє прізвище, погодився поки що лише він) навіч міг переконатися у можливостях методу відновлення організму. Особливо його вразила 84-літня болгарка Цона Бєлазєлкава. Наприкінці минулого року в неї в легенях знайшли пухлину розміром 8 на 8 сантиметрів. Жінка почувалася дуже погано: сильна задишка, слабість, болі в спині й в ділянці грудної клітки. Враховуючи її похилий вік, а також наявність інших серйозних проблем зі здоров’ям — захворювання серця, артеріальна гіпертензія — лікарі вирішили, що їй уже нічого не допоможе. Родичі вмовили бабусю спробувати новий метод і привезли її в центр під Софією. Цона Бєлазєлкава пройшла тримісячний курс дієтолікування, вірніше, відновлення організму за системою Grinization, і сьогодні її не впізнати — сама ходить на прогулянки в гори, а недавно приїхала на консультацію до професора на звичайній маршрутці. Публікація про цю жінку, котра з допомогою методу відновлення імунітету позбавилася злоякісної пухлини, понад два місяці тому з’явилася в болгарській пресі, а потім в українській газеті «Факты». До нового методу сьогодні прикута увага фахівців.

Недавно в Києві побували голова Асоціації професорів і доцентів Болгарії, доктор медичних наук, професор Нікола Алексієв і генеральний директор компанії Wоrld Grinization System Віра Ілієва. Вони погодилися відповісти на запитання журналістів кількох друкованих видань і телеканалів. У «круглому столі» брали участь також українські учені — завідуючий відділенням торакальної хірургії київської міської лікарні №18, головний лікар Інституту здоров’я нації кандидат медичних наук Микола Линник, завідуючий кафедрою онкології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Шупика, доктор медичних наук Дмитро Мясоєдов і вже названий вище пацієнт О.Співаков.

Можна зрозуміти обережність вчених і лікарів, котрі не бажають поки що багато розповідати про новий метод боротьби з раковими захворюваннями. Робляться лише перші кроки в його застосуванні в клінічній практиці і для того, аби переконатися в ефективності методу, потрібно ще чимало часу й наукових доказів. Хоча дослідницькі роботи в цьому напрямі ведуться понад тридцять років, ученим лише недавно вдалося вийти на переконливі практичні результати.

— Під час цих досліджень, проведених міжнародною групою вчених під науковим керівництвом кандидата медичних наук Юрія Руля, три роки тому, — повідомив М.Линник, — зроблено відкриття, яке послужило поштовхом для інтенсивної роботи в плані практичного застосування цього методу. Учені виявили: речовини, отримані в результаті переробки за спеціальною технологією продуктів харчування, мають певні властивості. Коли в це живильне середовище поміщали людські клітини — нормальні (здорові) й пухлинні, то, як показали спостереження, перші виживали, а другі гинули. Існує відмінність у біохімії ракової і нормальної клітини, тому для онкоклітини такі умови виявилися згубними. Це стало підказкою — аналогічні умови потрібно створити в організмі для боротьби з онкопатологією.

Природа створила клітину людини як дуже складну, цілісну й досконалу систему. Вводячи в організм будь-яку лікарську речовину, особливо хіміопрепарати, ми тим самим грубо втручаємося в її функцію і діяльність організму в цілому, а то й завдаємо непоправної шкоди. А потрібно, нічого не пошкоджуючи, змусити імунну систему справитися із раковою пухлиною.

— Спочатку в мене як хірурга з 20-літнім стажем було багато сумнівів стосовно цього методу, — продовжує Микола Іванович. — Я оперував і спостерігав багато пацієнтів із раком легенів. Важко було повірити, що без операції, хімпрепаратів можна знищити пухлину. Але коли ми побачили, що злоякісні новоутворення справді зменшуються, притому досить швидко, а потім і зникають зовсім, це, зрештою, переконало нас: метод справді працює. У всіх, хто лікувався за системою Grinization — переважно це були хворі, котрі вже пройшли кілька курсів хіміотерапії, опромінення, тобто мали діагноз рак третього чи четвертого ступеня, — ми спостерігали регрес пухлини. За три тижні (мінімальний термін) пухлина практично зникала. Одним із показників ефективності методу є те, що система фагоцитозу (тобто знищення клітин-«чужаків») поліпшується в 18—20 разів. Сьогодні в світі немає синтетичних препаратів, здатних так впливати на імунну систему.

Професор Нікола Алексієв продемонстрував присутнім два рентгенівські знімки легень Цони Бєлазєлкавої. На першому видно велику пухлину, на другому її вже практично не можна було відрізнити від здорової тканини. (До речі, автор цих рядків мав можливість побачити також комп’ютерограми, на яких зміни в органах і тканинах до й після лікування видно дуже чітко).

— Жінка кілька разів на день вживала спеціально підібраний комплекс продуктів, розщеплених до рівня білків, ліпідів, амінокислот, вітамінів та інших біологічно активних складових, — розповів професор Алексієв. — Це дає змогу імунній системі зберігати свій ресурс, спрямовуючи його винятково на боротьбу з раковими клітинами. Річ у тому, що щоденна їжа, яку ми споживаємо, неповноцінна. Недостатньо перетравлені білкові продукти — ідеальне живильне середовище для гнильної мікрофлори в кишечнику, котра виробляє токсини. 50—60% ресурсу імунної системи йде на їхню нейтралізацію. У результаті вона виснажується, втрачаючи спроможність знищувати ракові клітини, утворювані в організмі. Із допомогою особливих тестів ми з’ясовуємо, які продукти для конкретного пацієнта є харчовими алергенами, аби його організм не витрачав сили на боротьбу з чужорідними речовинами. Його сили мають бути спрямовані на знищення клітин-«чужаків» і «реставрацію» імунної системи. На сьогодні ми можемо зупинити онкопроцес, не допустити розвитку метастазів. Ті, кого цікавить докладніша інформація про наш метод, можуть знайти її на нашому сайті в Інтернеті: www.wgs.cc

На запитання, із яких продуктів і інгредієнтів складається лікувальне харчування, яку вони проходять обробку, розробники методу відповідають неохоче. Воно й зрозуміло — хто ж розкриватиме ноу-хау. Віра Ілієва коротенько пояснила, що багато продуктів виробляють у лабораторних умовах. До того ж чимало з них мають онкопротекторні властивості. «Ми, приміром, вирощуємо гриби. Протягом місяця їх потрібно поливати спеціальними натуральними речовинами. Потім ці гриби висушують, перемелюють на порошок і додають у їжу. Із п’яти кілограмів м’яса після спеціальної обробки придатним для вживання у лікувальному харчуванні залишається лише один кілограм».

Технологія отримання необхідних речовин із продуктів харчування дорога, тому собівартість методу поки що дуже висока — 300 доларів на добу. Проте це не порівняти з тим, у скільки обходиться пацієнтові в західних клініках курс хіміотерапії (десятки тисяч євро).

Професор Мясоєдов також признавався, що довго не вірив в ефективність методу. «Я людина, котра дуже сумнівається, — сказав він. — Бо в моїй клініці безліч препаратів пройшли апробацію, але виявилися цілком безрезультатними, хоча на початку експерименту давали чудовий результат. У культурі тканини вони дають хороший ефект, а в клініці не працюють».

— На жаль, в онкології спостерігається певний застій, — переконаний Дмитро Володимирович. — Сьогодні наша профанація у цій справі пояснюється нерозумінням самого процесу злоякісного зростання. Рак у людини розвивається протягом п’яти-восьми років, ця патологія розвивається на клітинному рівні. І тільки коли імунітет уже повністю склав зброю, пухлина починає диктувати організму свої умови. Фактично, коли ми знаходимо пухлину у вигляді вузла, навіть маленького, це початок кінця, початок трагедії, яка чекає на людину. Для лікування злоякісних утворень ми сьогодні застосовуємо жахливі методи. Хірургічний метод, як і раніше, вважається головним, він доповнюється променевою і хіміотерапією. Але це страшні речі. У експерименті в тварини можна викликати рак, якщо вводити їй цитостатики, застосовувані при лікуванні. Променева терапія сьогодні для нас, українців, велика проблема, адже ми щодня отримуємо мікродози опромінення (наслідки чорнобильської катастрофи). Тому пошуки альтернативного лікування раку надзвичайно актуальні.

Щорічно в Україні виявляють 160 тисяч людей, котрі захворіли на рак. 50% хворих гинуть після нашого традиційного лікування, в основному від метастазів. Сучасні методи діагностики дозволяють уже на ранніх стадіях виявити патологію, але лікарі не знають, чим впливати, аби зупинити, а тим паче запобігти розвитку онкопроцесу. Отож, коли цей метод працює, його необхідно застосовувати.

Чи прийде в доступній перспективі цей метод в Україну? Передбачається, що так. Від Міністерства охорони здоров’я розробники отримали підтримку й обіцянку сприяти його впровадженню у нашій країні. Сподіватимемося.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК