Українська економіка почала зростати, але цього недостатньо — віце-президент СБ

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Українська економіка почала зростати, але цього недостатньо — віце-президент СБ © Bloomberg
Всі міжнародні партнери, які допомагають Україні подолати складний період, працюють над тим, щоб зростання економіки прискорилося.

Після шокового періоду, спровокованого втратою частини території і конфліктом на Сході, українська економіка почала зростати. Це важливо, але недостатньо.

Про це в інтерв'ю для DT.UA заявив віце-президент Світового банку Сиріл Муллер. За його словами, зараз всі міжнародні партнери, які допомагають Україні подолати складний період, працюють над тим, щоб зростання економіки прискорилося.

"Це одне з наших ключових завдань. Ми повинні поглибити розпочаті в країні перетворення, щоб темпи розвитку економіки зросли, і стабілізація була помітною не тільки на макрорівні, але і на рівні звичайних громадян, щоб вони відчули, що їхнє життя покращилося. Тому зараз актуальне питання поглиблення економічних змін", - зазначив представник СБ.

На його думку, є ключові реформи, які повинні бути першочерговими для уряду. По-перше, мова йде про завершення трансформації енергетичного сектора. По-друге, не можна зупиняти реформування банківського сектора. Звичайно, тут найбільш актуальне зараз питання - реформування державних банків. По-третє, одним з рушіїв економічного зростання повинен стати більш продуктивний сільськогосподарський сектор.

"В України є дуже важливий актив - значні запаси родючої землі. Ми вважаємо, що сьогодні у світі існує величезний попит на сільськогосподарську продукцію, зокрема продукти харчування. Україна може стати одним зі світових лідерів на цьому ринку", - підкреслив Муллер.

Детальніше про підтримку економічних реформ з боку Світового банку читайте у матеріалі Юлії Самаєвої "Віце-президент Світового банку Сиріл Муллер: "Економіка почала зростати. Це важливо. Але чи цього достатньо?"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі