Печерський суд зобов'язав СБУ та НАБУ надати звіти аудиту Kroll по Приватбанку

Поділитися
Печерський суд зобов'язав СБУ та НАБУ надати звіти аудиту Kroll по Приватбанку
Суд задовольнив клопотання Коломойського.

Печерський суд зобов'язав СБУ та НАБУ надати звіти криміналістичного аудиту Приватбанку детективним агентством Kroll. Надання позову в своєму клопотанні зажадав екс-власник банку Ігор Коломойський. Про це повідомляє Finbalance з посиланням на Єдиний держреєстр судових рішень.

Відзначається, що в звіті говориться про нанесення збитку в 5,5 млрд доларів в період приватизації.

Аудит Kroll охоплював 10 років діяльності банку. У звіті, який НБУ представив на початку 2018 року, говориться зокрема, про тіньову банківську структуру всередині ПАТ "Приватбанк", фальсифікації даних про фінансовий стан і пов'язаних з відмиванням грошей осіб.

Раніше на вимогу Коломойського суд вже витребував матеріали звіту в НБУ в квітні 2018 року, а також в травні 2020.

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва поновив справу про оскарження державою рішення Окружного адмінсуду Києва від 18 квітня про скасування націоналізації банку.

Нагадаємо, що американська компанія з корпоративних розслідувань Kroll розсекретила схему, по якій український олігарх Ігор Коломойський разом з бізнесменами Ігорем і Григорієм Суркісами виводили кошти з Приватбанку під час його націоналізації. Цей факт вказується в звіті компанії, опублікованому в 2017 році.

Глава Нацбанк заявив, що НБУ не буде змінювати політику щодо націоналізованого "ПриватБанку", з яким судиться колишні власники - олігархи Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов

15 червня 2020 року Національний банк України відкликав кілька мільярдних позовів до компаній Коломойського після того, як 5 червня Велика палата Верховного суду частково задовольнила касаційну скаргу Національного банку України, Кабміну та ПриватБанку, скасувавши рішення судів нижчих інстанцій за позовом сім'ї Суркісів про скасування рішень НБУ про визнання їх пов'язаними з ПриватБанком особами та визнання недійсними договорів обміну їх коштів в банку на суму понад 1 млрд грн на акції банку (bail-in), пізніше викуплені державою за 1 грн.

Детальніше про ситуацію навколо ПриватБанку читайте в матеріалі Юлії Самаєвої  "Коломокріза"на  ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі