Американські інвестори повідомили про готовність вкласти 1,5 млрд доларів в український агросектор

Поділитися
Американські інвестори повідомили про готовність вкласти 1,5 млрд доларів в український агросектор США готові інвестувати ,5 млрд в український агросектор © mriya.ua
Ще майже 1 млрд доларів США зараз очікують рішення американського Ексімбанку.

Під час зустрічей у Вашингтоні з представниками українського уряду американські інвестори висловили готовність вкласти близько 1,5 млрд доларів США у вигляді інвестицій і кредитів у розвиток агропромислового сектора України.

Про це заявив під час підсумкової прес-конференції на Українсько-Американському бізнес-форумі міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, передає прес-служба Міністерства.

"Я не можу називати імена компаній, але назву загальні цифри, які прозвучали. Дві компанії виявили бажання інвестувати в портову логістику, одна компанія - насіннєвий бізнес, і одна компанія - переробний бізнес в харчовій галузі", - зазначив міністр.

При цьому, за його словами, "загальна цифра, яка прозвучала - це більш як півмільярда доларів США "тих інвестицій, які компанії Сполучених Штатів найближчим часом готові вкладати".

Крім того, додав міністр, ще майже 1 млрд доларів США зараз очікують рішення американського Ексімбанку.

Читайте також: Приземлена агроприватизація

У той же час, Юлія Самаєва у статті для DT.UA Назустріч агроколоніалізму звертає увагу, що скупка землі в Україні може призвести до агроколоніалізму африканського зразка і нагадує, що Джордж Сорос в інтерв'ю виданню Standard заявив, що готовий вкласти мільярд доларів (сума насправді досить скромна) в українські сільське господарство та інфраструктуру.

Крім того, Елианд Гоцуєнко, Надія Гоцуєнко у статті для DT.UA Агробізнес в перипетіях децентралізації зазначають, що при підвищенні уваги до розвитку сільського малого бізнесу, особливо якщо воно буде доповнено виділенням нових земельних наділів на додаток до наявних присадибним ділянкам, багато ОСГ зможуть збільшити обсяги виробництв і, трансформуючись в індивідуальні сімейні ферми, показати свої справжні комерційні можливості. Цей процес стане переконливим аргументом до питання про те, що робити з землею сільськогосподарського призначення.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі