Які кроки може зробити Захід, щоб допомогти Україні у війні з Росією? — The Times

Поділитися
Які кроки може зробити Захід, щоб допомогти Україні у війні з Росією? — The Times © Генеральний штаб ЗСУ
Союзники повинні збільшити швидкість операцій і використати слабкі місця в російській системі командування.

Минулого року глобальні витрати на оборону зросли до 2,4 трильйона доларів. З цим пов'язана риторика про перехід до довоєнної, а не післявоєнної епохи. Останній пакет допомоги з боку США на суму 61 мільярд доларів від США, дає українцям надію на те, що їхня боротьба з Росією нарешті розглядається як частина ширшого цивілізаційного змагання, а не як конфлікт між сусідами на околиці Європи, вважає The Times.

Нинішніх обсягів допомоги Україні може вистачити лише на цей рік і на початок 2025 року. А потім політичний клімат може змінитися. Тому дуже важливо, щоб ця допомога була використана розумно протягом наступних кількох місяців. Більше того, прихильники України повинні скористатися моментом, щоб вийти з позиції глядачів і взяти більш безпосередню участь.

Щонайменше чотири напрямки вдосконалення мають доповнити пакети допомоги, щоб продемонструвати зацікавленість Заходу у зміщенні балансу переваг від агресивної автократії Путіна в бік створення стабільної, демократичної та процвітаючої України. По-перше, Захід повинен правильно сформулювати свої військові витрати — як гідну колективну пожертву. По всій Європі також слід організувати збір коштів на безпілотники. Це допоможе Україні у боротьбі з російською агресією.

По-друге, уряди також можуть брати на себе більше ризиків, щоб зробити військову допомогу більш ефективною. НАТО підготувало сотні тисяч українських солдатів, але краще було б навчати їх на заході України, а не за кордоном (зараз перевага надається Польщі, Великій Британії та Німеччині).

Слід наймати приватних підрядників й колишніх військових, для виконання цієї роботи. Те ж саме стосується технічного обслуговування і ремонту подарованої Заходом техніки, який можна було б проводити за лінією фронту, швидко й ефективно, замість того, щоб відправляти потягом на військові бази на Заході для тижневого ремонту, вважає газета.

Третій момент полягає в тому, що українцям та їхнім спонсорам — потрібно збільшити темп операцій. Росіяни надолужують згаяне, знаходячи способи перевершити деякі високотехнологічні види озброєнь, які були передані українцям. Однак є чимало російських слабких місць, які можна використати, головним з яких є надзвичайний рівень недовіри між офіцерами на місцях і часто корумпованим генеральним штабом. Крім того, далекобійну зброю слід використовувати для ударів по паливних складах, збройових заводах й залізничних лініях Росії.

Нагадаємо, що агентство Bloomberg писало, що Путіна не лякає виділення допомоги Україні від США. Адже він все ще думає, що може пересидіти Захід.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі