Після Бахмута "вагнерівці" навряд чи зможуть продовжувати наступальні дії на будь-якому іншому напрямку, – вважають в Інституті дослідження війни (ISW).
У нинішньому ослабленому вигляді найманці після місяців важких боїв за місто на Донеччині, ймовірно, таки спробують залишити сьогоднішні бойові позиції або, щонайменше, перейдуть в оборону.
Експерти зазначають, що "вагнерівці" почали подавати ознаки того, що вони не зможуть здійснювати наступальні операції за межами Бахмута, з кінця грудня 2022 року. Російські регулярні сили, що перебувають на північному та південному флангах Бахмута, також навряд чи просуватимуться на захід у бік Костянтинівки чи північ на бік Слов'янська на тлі українських контратак у цьому районі найближчим часом.
Також малоймовірно, що російська армія проводитиме наступальні операції, якщо бійці ПВК виконають обіцянку свого ватажка Євгєнія Прігожина залишити Бахмут 25 травня.
Деякі джерела в РФ припускають, що він відправить "вагнерівців" на іншу "критичну" ділянку фронту наприкінці місяця.
Як зараз виглядає зруйнований Бахмут. Українські бійці поділилися відеокадрами як вирушають на бойову задачу крізь розтрощене, але нескорене місто.