Війська «Вагнера» навряд чи зможуть успішно провести контрольований відхід із Бахмута, перебуваючи в контакті з українськими силами протягом п’яти днів, не перериваючи зусиль Міноборони Росії з підготовки до запланованих українських контрнаступів, вважають в ISW.
Найманці Прігожина навряд чи створять адекватну оборону або консолідують нещодавні успіхи в Бахмуті, достатні для запобігання українським контратакам до 25 травня, навіть якщо заява їх спонсора про відхід «Вагнера» є правдою.
Українські сили все ще ведуть бої з російськими військами в Бахмуті та поблизу нього. Українська артилерія все ще може цілити окупантів в Бахмуті та околицях.
Відхід у зіткненні з ворогом є надзвичайно складним завданням, з якими ПВК навряд чи добре впорається за п’ятиденний термін, визначений Пригожиним.
Надання допомоги на місці під час контакту також є надзвичайно складним маневром, який російським силам, ймовірно, буде важко виконати, навіть якщо Міноборони Росії погодиться його виконати.
Підрозділи Вагнера показали погану координацію з російськими звичайними силами, іншими іррегулярними формуваннями, підпорядкованими російському МО, та російським військовим командуванням — фактори, які перешкоджали б безперебійній операції надання допомоги на місці.
Російське військове командування навряд чи сформує достатні сили, щоб замінити "Вагнера" в Бахмуті та утримати свої фланги в межах (часового) вікна, про яке оголосив Прігожин, без передислокації російських сил з інших районів. Заява Прігожина про намір відступити може бути грубою спробою ввести українські сили в оману, щоб вони здійснили контратаку через місто Бахмут.