Як може виглядати перемога України у війні з Росією? — The Times

Поділитися
Згідно з нещодавнім опитуванням, 85% українців все ще вірять, що перемога можлива.

Сьогодні друга річниця повномасштабного вторгнення Росії в Україну і війна продовжується. Україна визначила свою основну стратегію на 2024 рік — тримати оборону, але для цього потрібно велика кількість боєприпасів.  Вважається, що Росія має щонайменше в п'ять разів більше боєприпасів, ніж Україна, по обидва боки лінії фронту, зазначає The Times.

"Ситуація вкрай складна на кількох ділянках фронту — саме там, де російські війська зосередили максимальні резерви. Вони користуються затримками з наданням допомоги Україні", — заявив цього тижня президент Зеленський.

Олексій Данілов, голова Ради національної безпеки й оборони України, без вагань відповів на запитання, чи вірить він, що ЗСУ можуть вигнати російську армію, яка вторглася на територію України. Данілов також припустив, що не всі на Заході бажають Україні перемоги у війні.

"Є три компоненти, які потрібні Україні — зброя, зброя і ще раз зброя", — сказав він в інтерв'ю The Times під час інтерв'ю в Києві.

Для українців війна з Росією почалася не два роки тому, а у 2014 році, коли Кремль анексував Крим і ввів війська на східний Донбас. У Києві колишні та нинішні посадовці вважають, що приглушена реакція Заходу на агресію Путіна безпосередньо призвела до його рішення розпочати повномасштабне вторгнення у 2022 році.

"Якби тоді Захід зробив більш рішучі кроки, то, ймовірно, ми б не мали сьогоднішнього конфлікту, — сказав генерал Віктор Муженко, який був головнокомандувачем Збройних сил України з 2014 по 2019 рік.

Згідно з нещодавнім опитуванням, 85% українців все ще вірять, що перемога можлива. Хоча зараз Україна перебуває в ненайкращому становищі, вона вже здобула низку вражаючих перемог — від вигнання Росії з Херсона та Харківської області до знищення значної частини Чорноморського флоту Росії.

"Перемога — це дуже велике поняття зараз. Але знищення російських військових угруповань на території України з поступовим просуванням до наших [міжнародно визнаних] кордонів цілком можливе. Але для цього якість нашої зброї має перевершувати якість зброї нашого ворога", — пояснив Муженко.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі